تاریخ ارسال : ۰۷ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۰۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

صدور اطلاعیه بمناسبت حماسه انقلابی ۹ دی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه حضرت ولی‌عصر (عج)  خوزستان در آستانه ۹دی‌ماه و بمناسبت حماسه انقلابی مردم ایران در ۹دی‌ماه ۸۸ بیانیه‌ای صادر نمود، متن اطلاعیه بدین توصیف هست:

حماسه سترگ ۹ دی‌ماه روز بیداری و هوشیاری و اتخاد ملت ایران اسلامی بود، این حماسه عظیم در سیمین سال عمر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تجلی قدرت الهی در هویت اسلامی و بنیان مردمی انقلاب بود که با الهام از فرهنگ عاشورایی، فتنه گران داخلی و دسیسه چینان بیگانه را مرعوب ساخت و بین تکلیف گرایان حسینی با منحرفان فریب‌خورده و دنیاطلبان داخلی و اسلام‌ستیزان بیگانه شاخصه گردید .

  آری این روز بلوغ سیاسی و اجتماعی مردم ایران و برتری بر همه دشمنان و روز ضربت ایران به دشمنان قسم‌خورده بود که لازم هست به چنین روزی افتخار کرد، روزی که نمایش داد که مردم پای آرمان‌های انقلاب جان خواهند داد.

ملتی که در ۹ دی حماسه آفرید همان ملتی هست که مکررا بامهارت شناخت و بصیرت خود بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه‌گویان مشت سنگینی را فرود آورد و  همچنان که رهبر و مقتدایمان فرمودند : ” این فتنه، صرفاً منحصر به حضور عده‌ای اشخاص در خیابان‌ها نبود، لکن متاثر از یک بیماری بود که با کارهای سیاسی و امنیتی قابل دفع شدن نبود، و به یک حضور عظیم مردمی احتیاج داشت ، که چنین هم شد” .

همان‌گونه که در اوائل انقلاب، محرم به مساعدت این مردم آمد و امام خمینی(ره) فرمود خون بر شمشیر برنده هست، در قضایای ۹ دی هم، عاشورا به مساعدت ملت آمد و حماسه بزرگ و پایداری را خلق کرد.

و در انتهاء لازم هست اقرار کرد که حماسه بزرگ ۹ دی‌ماه نقطه هزیمت فتنه ۸۸ و صحنه‌ نمایش ابهت، بصیرت و ولایتمداری ملت ایران دریکی از حساس‌ترین و الهام‌بخش‌ترین مقطع ها تاریخی انقلاب و کشور به شمار می‌رود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=80869

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.