تاریخ ارسال : ۰۴ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۳۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

صعود استقلالی ها با درخشش رحمتی

نفت تهران 1 (4) - (5) 1  استقلال؛ عقاب استقلالی ها بازی را درآورد
استقلال به مرحله نیمه نهایی جام حذفی صعود کرد.

به گزارش وب سایت طرفداری، تیم های استقلال تهران و نفت تهران از ساعت ۱۵:۲۰ در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به مصاف هم رفتند.

ترکیب دو تیم

نفت تهران: وحید شیخ ویسی، محمد دانشگر، حمید بوحمدان، سیامک کوروشی، مهدی شیری، سعید لطفی، وحید حمدی نژاد، پیام صادقیان، نانگ، وحید امیری و علی قربانی

استقلال: مهدی رحمتی، هرائر مگویان، حنیف عمران‌زاده، امید ابراهیمی، خسرو حیدری، یعقوب کریمی، میثم مجیدی، جابر انصاری، سجاد شهباززاده، بهنام برزای و روزبه چشمی

نیمه اول

نیمه اول دیدار دو تیم فشار روی دروازه یکدیگر می آوردند و دقیقه ۱۲ شوت مجیدی پس از برخورد به مدافع نفت در آستانه ورود به دروازه بود که وحید حمدی نژاد توپ را از روی خط دروازه دفع کرد. دقیقه ۱۸ علی قربانی پاس بازیکن نفت را به خوبی کنترل کرد و با یک شوت محکم زمینی توپ را روانه استقلال کرد اما رحمتی با واکنشی زیبا توپ را دفع کرد. دقیقه ۲۶ نانگ در محوطه جریمه صاحب توپ شد که شوت زاویه بسته وی از کنار دروازه بیرون رفت.  سرانجام دقیقه ۴۵ امید ابراهیمی از جناح راست توپ را در دهانه نفت سانتر کرد که محمد دانشگر با ضربه سر به اشتباه دروازه تیم خود را باز کرد تا استقلال با ۱ گل در نیمه اول شاگردان منصوریان را شکست دهد.

نیمه دوم

نیمه دوم در ابتدا استقلالی ها مقداری فشار آوردند اما در ادامه نفتی ها کاملا سوار بر بازی بودند. دقیقه ۴۶ سجاد شهباززاده با یک حرکت خوب توانست خود را در موقعیت خوبی قرار دهد که شوت او با برخورد به بدن شیخ ویسی دفع شد. دقیقه ۶۲ با یک حرکت پا به توپ خوب پیام صادقیان خود را به محوطه جریمه استقلال رساند که شوت محکم زمینی وی را رحمتی توانست دفع کند. دقیقه ۷۳ ضربه ایستگاهی از فاصله ای دور برای نفت به دست آمد که شوت محکم حمید بوحمدان از بالای دروازه بیرون رفت. سرانجام دقیقه ۹۰ روی پاسکاری خوب سعید لطفی و وحید امیری درون محوطه جریمه، لطفی با شوتی زمینی دروازه استقلال را باز کرد.

وقت های اضافه

در وقت های اضافه با احتیاط بازی می کردند و موقعیت های زیادی روزی دروازه ها ایجاد نمی شد که خطرناک ترین موقعیت در دقیقه ۱۰۲ توپ پشت محوطه به پیام صادقیان رسید که شوت سرکش و محکم این پرسپولیسی سابق به شکل خطرناکی از کنار دروازه استقلال عبور کرد. در وقت های اضافه اول موقعیت بهتری برای نفت به دست آمد و دقیقه ۱۰۵ بوعذار با یک پاس عالی پیام صادقیان را با دروازه استقلال تک به تک کرد که شوت این بازیکن از بالای دروازه بیرون رفت. در اوایل وقت های اضافه دوم نفتی ها یکبار توپ را به تیرک دروازه استقلالی ها زدند که پس از آن بازی موقعیت چندانی نداشت و دو تیم راهی ضربات پنالتی شدند.

ضربات پنالتی
نفت تهران استقلال
مهدی شیری امید ابراهیمی
محمد دانشگر پروپییچ
عباس بوعذار میثم مجیدی
حمید بوحمدان مگویان
ارسلان مطهری روزبه چشمی
پیام صادقیان فرشید اسماعیلی
سعید لطفی خسرو حیدری

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6264

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.