تاریخ ارسال : ۲۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

صعود کره جنوبی در کنار ایران و مارچلو لیپی هم به داد چین نرسید

با برد ۲-۱ کره جنوبی برابر ازبکستان، تیم ملی کره جنوبی با ایران هم امتیاز شد.

به گزارش شلمچه نیوز، تیم ملی فوتبال کشورمان در ۴ بازی اول خود برابر تیم‌های ملی حریف ۳ برد و یک مساوی و ۱۰ امتیاز گرفته است. کره جنوبی ۱۰ امتیازی  ۳ برد در ۵ بازی گرفته است اما ازبک‌ها ۳ برد و ۲ باخت  دارند و در حال حاضر هم با کسب این نتیجه، ازبک‌ها با ۹ امتیاز در رده سوم گروه قرار دارند.کره‌ای ها با آن که ۱۰ امتیازی شدند اما تفاضل گل آنها تنها ۲ گل است.
تیم ملی فوتبال ما تنها با باخت برابر سوریه ممکن است به رده دوم برود اما مساوی و برد، فاصله ما را با این ۲ حریف بیشتر هم خواهد کرد وما را با خوشحالی تمام، آماده بازی‌های دور برگشت نگه خواهد داشت.

چین ۰    قطر ۰

حضور مارچلو لیپی نیز نتوانست کمکی به خروج چین از بحران بکند و قرمزپوشان چین در دیدار خانگی برابر قطر به نتیجه ای بهتر از تساوی دست نیافتند.
این دیدار که آخرین دیدار چین در دور رفت مقدماتی جام جهانی بود، شاید آسان ترین بازی چینی ها در دیدارهای باقی مانده به شمار می رفت که لیپی نتوانست در این دیدار نیز هر سه امتیاز بازی را کسب کند.

 
چین البته با هدایت لیپی چهره متفاوتی در این بازی داشت و موقعیت های زیادی را خلق کرد که یکی از این موقعیت ها نیز به تیرک دروازه برخورد کرد اما در نهایت این دیدار با نتیجه بدون گل به پایان رسید تا امتیازات چینی ها به ۲ برسد و شاگردان لیپی دور رفت را در رتبه آخر جدول به پایان ببرند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=30044

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.