تاریخ ارسال : ۲۹ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

صعود ۹ نفره تراکتورسازی در جام حذفی

دیدار تیم های صبای قم وتراکتورسازی با نتیجه ۱ بر۰ به نفع تراکتورسازی به پایان رسید.

به گزارش شلمچه نیوز، تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز که در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور میهمان صبای قم بود،  با نتیجه یک بر صفر پیروز شد و به مرحله بعدی صعود کرد.

مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی
یکشنبه ۲۹ شهریور ساعت ۱۸:۳۰
ورزشگاه یادگار امام شهر قم
گروه داوری: حسین زرگر، کمک داور: حسن ظهیری و جلیل شعرانی، داور چهارم: جمشید محمدی، ناظر داوری: عبداله باعزم
کارت زرد:  صبا – فرشید باقری(۳۰) / تراکتورسازی – ایرانپوریان(۴۹)،(۸۷) – حمزه یونس (۸۶)
کارت قرمز:  مهرداد طهماسبی(۷۲) تراکتورسازی

ترکیب دو تیم

صبای قم:
حامد لک، فیلیپه ماچادو، امیرحسین صادقی، هاشم بیک‌زاده، محمدامین آرام‌طبع، قاسم دهنوی(چاخواشویلی ۹۰)، فرشید باقری، ابوالفضل ابراهیمی، جلال‌الدین علی‌محمدی، محمد اوسانی و محمد قاضی(کریم اسلامی ۴۵)
سرمربی: علی دایی

تراکتورسازی:
مهرداد طهماسبی، شجاع خلیل‌زاده، الکساندر کارلوس، محمد ایران‌پوریان، دوس سانتوز، سینا عشوری(محمد زضا اخباری۷۴)، سعید آقایی، شاهین ثاقبی‌(یان رمزی ۷۰)، فرید بهزادی کریمی، بختیار رحمانی و مهرداد بایرامی(حمزه یونس ۷۱)
سرمربی: تونی اولیویرا

نیمه اول

در نیمه اول تا دقیقه ۱۵ بازی تیم تراکتورسازی، توپ و میدان را در اختیار داشت  و چند موقعیت خطرناک روی دروازه حریف ایجاد کرد که عکس العمل های لک و بی دقتی مهاجمان مانع از گلزنی شاگردان تونی شد. در ادامه بازی آگوستو سزار در یک موقعیت تک به تک خوب می توانست دروازه لک را باز کند که عکس العمل زیبای این دروازه بان این فرصت را از وی گرفت. اوسانی در دقیقه ۲۴ می توانست دروازه تراکتور را باز کند که ضربه بی دقت وی در محوطه جریمه راهی اوت شد.
صبا در یک سوم پایانی نیمه دوم توپ و میدان را در اختیار گرفته بود و فشار را روی دروازه تیم تراکتورسازی بیشتر کرده بود که در دقیقه ۳۵ سانتر قاسم دهنوی از روی نقطه کرنر را صادقی با ضربه سر زد که توپ او راهی به دروازه تراکتورسازی نداشت. در ادامه دو تیم نتوانستند موقعیت خطرناکی را روی دروازه های هم ایجاد کنند و بازی در نیمه اول با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید.

نیمه دوم

ضربه سر خطرناک شاهین ثاقبی در دقیقه ۴۷ می توانست موجب باز شدن دروازه صبا شود که این ضربه راهی اوت شد.  ارسال خطرناک دهنوی در دقیقه ۵۰ از سمت راست دروازه تراکتور را تهدید کرد اما ضربه سر بازیکن صبا قدرت لازم برای باز کردن دروازه طهماسبی را نداشت. ارسال زیبای سعید آقایی در دقیقه ۶۲ از سمت راست که مهار ناقص لک همراه بود، با ضربه آگوستو توام شد که این ضربه را سنگربان صبا در اختیار گرفت.  در دقیقه ۶۸ روی ضربه آقایی از زاویه بسته حامد لک در دو مرحله واکنش نشان داد.
ضد حمله خوب صبایی ها و حرکت سریع اوسانی در دقیقه ۷۰ با خطای طهماسبی همراه بود که داور بازی این حرکت را خطا اعلام کرده و با اخراج دروازه بان تراکتور، یک پنالتی برای صبا گرفت.  این ضربه پنالتی را در دقیقه ۷۵ اسلامی زد و محمدرضا اخباری مهار کرد.
تراکتور در دقیقه ۸۱ صاحب پنالتی شده و این ضربه را حمزه یونس تبدیل به گل کرد تا نتیجه بازی ۱-۰ شود. محمد ایرانپوریان در دقیقه ۸۸ بازی روی یک خطای شدید دو کارته شده و از بازی اخراج شد تا تراکتور ۹ نفره شود و به این ترتیب تراکتورسازی موفق شد با نتیجه ۱ بر ۰ صبای قم را شکست دهدتا در دیدار مرحله یک چهارم نهایی به مصاف سایپا برود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1097

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.