تاریخ ارسال : ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

صندوق حمایت از کشاورزان خراسان رضوی در بجستان راه اندازی می شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، حمید بنایی صبح چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان بجستان اظهار کرد: امروز با کمک مردم و مسئولان در بجستان استارت حمایت از بخش کشاورزی زده شده و  در بجستان به عنوان اولین شهر استان پس از مشهد موافقت صندوق حمایت از بخش کشاورزی کلید خورده و به لحاظ اینکه دولت نمی تواند در این راستا کمک کند باید مردم خودشان پای کار بیایند و این نمونه ای از اقدام و عمل است.

وی افزود: این صندوق با ۱۰ میلیارد تومان که نیمی از آن را کشاورزان منطقه کمک خواهند کرد برای ارتقاء و پیشرفت بخش کشاورزی و حل مشکلات آنها راه اندازی می شود.

نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات باغداران بجستان و بحث سرمازدگی باغات در سال گذشته ابراز کرد: امیدواریم با راه اندازی این صندوق بخشی از مشکلات انارکاران این شهرستان حل شود و در آینده نیز کمک های خوبی به کشاورزان از سوی این صندوق صورت گیرد.

وی افزود: این صندوق باید به حمایت از کشاورز و توسعه کشاورزی پرداخته و به عنوان مجموعه ای غیر دولتی  با مشارکت بهره برداران فعالیت کند.

بنایی ادامه داد: مشارکت در عرضه مستقیم محصولات تولیدی و تامین نهاده ها، تامین به موقع نقدینگی، دریافت آسان تسهیلات با بهره کم و درکوتاه ترین زمان از مزایای این صندوق است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73840

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.