تاریخ ارسال : ۰۴ مهر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۳:۵۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

صندوق کانون بازنشستگان فرهنگی معجزه کرد! + جوابیه

شلمچه نیوز- علیرضا مظفری؛ آموزش و پرورش ارتباط مستقیم با تربیت و تعالی نسل های بشری دارد وانتظار است قشر معلم جامعه از پاک ترین اقشار جامعه باشند اخلاق اسلامی واجتماعی را به درستی رعایت کنند و الگویی مناسب برای همه اقشار جامعه باشند.

زیرا سمت و سوی جامعه را تا حدود زیادی بر اساس آموزش معلم تعیین می کند. روز گذشته در انتخابات هیأت مدیره بازنشستگان آموزش و پرورش ناحیه ۱ ساری اتفاق عجیبی رخ داد که باعث تعجب عده زیادی از حاضران در جلسه گردید.

برای انتخاب هیأت مدیره این کانون ۸ کاندیدا وجود داشت که یکی از رقبا استعفا داد و ۷ نفر رقابت نمودند که باید پنج نفر اعضا اصلی و دو نفر نیز علی البدل انتخاب می شدند و همچنین دو نفر برای بازرسی کاندیدا شدند و قرار است یک نفر به عنوان بازرس انتخاب شود. هیأت ناظری نیز به طور آنی از سوی رئیس کانون انتصاب یافتند تا مثلأ بر انتخابات نظارت نمایند.

نکته ای که جالب به نظر می آید این است که در هنگام بازگشایی صندوق شمارش آرا حاضران شاهد معجزه صندوق بودند و از داخل آن۲۰۶ رأی بیرون آمد در حالیکه افرادی که نامشان در لیست ثبت شده بود ۱۷۰نفر بودند و ناگهان معجزه ۳۶ رأی از صندوق منتسب به فرهنگیان نکته ای جالب به نظر آمد.

البته بنده نیز خود از نزدیک شاهد این اعجاز صندوق رأی بودم. حال از مسئولین امر تقاضا می شود به این نکته رسیدگی نمایند که چگونه این اتفاق رخ داده است و چگونه گروهی با نام معلم این چنین بازی می کنند . واقعأ صندوق بازنشستگی آموزش و پرورش یک ناحیه یک مرکز استان اینقدر مهم است که در انتخابات آن چنین اعجازی رخ می دهد.

و این افرادچگونه واژه تقلب را آموزش می دهند و فرزندان ما در مدارس چگونه با چنین واژه ای آشنا می شوند؟ اگرچه این اتفاق مرا به یاد فردی انداخت که به دانشگاه آکسفورد نرفته بود و تحصیل نکرده بود ولی برای دانشجویان از خاطرات آنجا را تعریف میکرد و کسی متوجه نشد چطور چنین اتفاقی افتاد.

اکنون نیز مسئولین امر قبل از آنکه اتفاقات بزرگتری در این مجموعه رخ دهد لازم است فکری به حال این صندوق و مجموعه آن بنمایند وتکلیف اعجاز صندوق مشخص شود.

توضیح و جوابیه خبر فوق را در زیر کلیک کنید:

جوابیه رییس کانون بازنشستگان آموزش و پرورش ناحیه یک ساری به یک خبر!

 

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=1489

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.