تاریخ ارسال : ۲۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۹:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ضرورت ارتقای سطح نگرش سیاسی دانشجویان فاقد سیاست زدگی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از شبستر، به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از ، به نقل از ارتباطات عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی، حجت الاسلام  سید محمدعلی آل هاشم در ملاقات با جمعی از مدیران و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی شبستر عنوان کرد: وقت شناسی و بصیرت از ویژگی‌های دانشجویان پیرو مسیر امام و مقام معظم رهبری هست.

وی عنوان کرد: تحصیل، تهذیب و در کنار آن ورزش سه کانون بنیادی برای رشد جوانان انقلابی هست که ضروری هست دانشجویان با شناخت و وقت شناسی و به دور از سیاست زدگی‌ها و جناح گرایی‌ها در تحقق آن گام بردارند.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی بیان داشت: برای مبارزه با نفوذ دشمن و دفاع از خاک‌ریزهای اعتقادی، تحصیل، تهذیب و ورزش ضروری هست مهم‌ترین اولویت جوانان و دانشجویان باشد.

وی  ابراز کرد: مقوله ورزش و رابطه آن با مبانی فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی، اعتقادی و مذهبی ارزش پرداختن به آن را در یک جامعه اسلامی وظیفه هست و به همین سبب مقام معظم رهبری، ورزش را در کنار تحصیل و تهذیب برای دانشجویان مورد اهتمام قرار داده هست.

 آ آل هاشم در قسمت دیگری از اظهارات خود با اشاره به اینکه دانشجویان ضروری هست از شناخت سیاسی بالایی بهره مند باشند، عنوان کرد: ارتقاء سطح بینش و نگرش سیاسی در بین دانشجویان قسمتی از برنامه های تعلیمی دانشگاه ها هست، ولی قشر فرهیخته کشور نباید مبتلا سیاست زدگی‌ها و جناح گرایی‌ها گردند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=74419

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.