تاریخ ارسال : ۰۱ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ضرورت توجه بیشتر نیروهای متدین و حزب اللهی به سیاست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگرا خراسان رضوی ، خبرگزاری صدا و سیما ، عضو هیات علمی دانشگاه تهران و وزیر اسبق فرهنگ و ارشاد اسلامی در ضرورت توجه بیشتر نیروهای متدین و حزب اللهی به سیاستنشست دانشجویی در محل دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد گفت: خیلی از کسانی که در وادی سیاست به کج راهه و بیراهه رفته اند به این خاطر بوده که فکر می کردند عالم سیاست عالم دروغ، نیرنگ و فریب است و می شود هر کاری کرد و هر حرفی گفت.

سید محمد حسینی افزود: برخی سیاستمداران می گویند باید یک سیاست اعلامی داشت و یک سیاست اعمالی و حتی با مردم خودشان هم می خواهند اینگونه برخورد کنند.

دبیر کانون دانشگاهیان ایران اسلامی گفت: ممکن است گاهی اوقات در سیاست خارجی همه چیز را نتوان بیان کرد اما سیاستمدار با مردم کشور خودش بایدشفاف و روشن باشد و اگر از راستگویی و صدق و صفا سخن می گوئیم واقعا باید اینگونه باشدودر این عرصه باید پایه های فکری و مبانی اعتقادی را مد نظر بگیرند

او افزود: باید این شهامت در مسئولان باشد که اگر تصمیمی می گیرند پای آن بایستند و دلایل خود را مطرح کنند نه این که به گونه ای سخن بگویند و عملشان به سمت و سوی دیگری باشد.

حسینی افزود: اگر مسئولان اقدامی را انجام می دهند که تبعات منفی دارد و به اهداف ترسیم شده نمی رسد نباید فرافکنی کنند و دیگران را در این ناکامی شریک نمایند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم گفت: دولتها نباید شرایط را بگونه ای جلوه دهند که مدینه فاضله ای ایجاد کرده اند که نمی توان به آن انتقاد کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=34810

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.