تاریخ ارسال : ۰۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

طراحی و شعار نویسی دیوارهای مدارس شهر ساری

در راستای آموزش مدیریت مصرف آب و ترویج فرهنگ صرفه جویی در بین دانش آموزان، در ۲۰۰ متر از دیوارهای مدارس شهر ساری ، نکات آموزشی مرتبط نوشته و طراحی شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت، با اعلام خبر بالا، افزود: دانش آموزان می توانند نقش مهمی در ترویج فرهنگ مصرف بهینه انرژی ایفا نمایند.

بهمن آذرمنش، بر فرهنگ سازی و آموزش افراد از کودکی تاکید و تصریح کرد: براین اساس دانش آموزان یکی از اصلی ترین جامعه هدف محسوب می شوند.

وی، ادامه داد: با توجه به اهمیت انتقال صحیح و مناسب مطالب آموزشی به دانش آموزان در مدارس ابتدایی دخترانه مرحوم رفیعی، پسرانه جولایی نژاد، شهید شترداران ، شهید مرادی و شهید یوسفی شهر ساری ۲۰۰متر دیوار نویسی انجام شد.

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آبفاشهری مازندران ، به تعامل و مشارکت آموزش و پرورش در امر فرهنگ سازی صرفه جویی و مدیریت مصرف در بین دانش آموزان اشاره و تصریح کرد: در همین راستا طی نشستی با واحد آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش مازندران، مقرر شد طرحها و شعارهای مورد نظر در مدارس استان به صورت دیوار نویسی در معرض دید دانش آموزان قرار گیرد.

tizer

وی، در بخش دیگری از سخنانش، از اجرای برنامه های گسترده آموزشی و ترویجی به منظور اصلاح الگوی مصرف در طول سال خبر داد و گفت: ارسال بروشور، سی دی و کتب آموزشی مصور به مدارس، برگزاری جشنواره آب نخستین واژه ، حضور کارشناسان آبفاشهری استان در مدارس و برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه دانش آموزان از جمله اقدمات صورت گرفته در حوزه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در سطح مدارس استان می باشد.

آذرمنش خاطرنشان کرد: تلاش می شود طراحی دیوار های مدارس با موضوعات صرفه جویی و مدیریت مصرف آب در سطح استان نیز اجرایی شود.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10178

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.