تاریخ ارسال : ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۳۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

طرح اتهام تازه بر علیه ترامپ

خبرگزاری صدا و سیما درج کرد: به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری رویترز از واشنگتن، یک نماینده دمکرات عضو کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا روز پنجشنبه اظهار کرد ­شهادت ریاست یک موسسه پژوهش ها سیاسی در کنگره این کشور نشان می دهد فروش املاک به ابزار سازمان تحت مالکیت دونالد ترامپ ریاست جمهور آمریکا به اتباع روسیه به احتمال زیاد دربردارنده پولشویی بوده هست.

اس فیوژن را منتشر نمود که یک جاسوس پیشین انگلیسی را برای بررسی ارتباطات ستاد تبلیغاتی ترامپ با روسیه استخدام کرد و یک پرونده نیز در این زمینه تشکیل داد.آدام شیف عضو مجلس نمایندگان آمریکا اظهار کرد «متن جلسه چهاردهم نوامبر حاوی اتهاماتی جدی هست که سازمان تحت مالکیت ترامپ در پولشویی با اتباع روسیه شریک بوده هست.

»دولت ترامپ این اتهامات را بی پایه و اساس دانست.»

این کمیته مجلس نمایندگان یکی از سه پرونده تحقیقاتی کنگره را در مبحث رابطه ستاد تبلیغاتی ترامپ و روسیه در جریان تبلیغات ریاست جمهوری سال ۲۰۱۶ به پیش می برد.

رابرت مولر مسئول ویژه رسیدگی به پرونده مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، تحقیقات مستقلی را در چارچوب وزارت دادگستری آمریکا به پیش می برد.

مسکو تخمین نهادهای اطلاعاتی آمریکا مبنی بر دست داشتن در انتخابات ریاست جمهوری این کشور را رد می کند.

سیمپسون در جلسه شهادت خود در مقابل کنگره اظهار کرد شرکت وی وضعیت املاک ترامپ در نیویورک، میامی، پاناما سیتی و تورنتو را از نزدیک بررسی کرد و «تعداد زیادی معاملات املاک و مستغلات وجود داشت که در آنان مشخص نبود چه کسی طرف خریدار هست و مواردی از معاملات املاک دیده می گردد که ملکی به قیمتی بسیار پایین تر از قیمت خرید به فروش رفته هست.

»سیمپسون اظهار کرد «ما الگوهایی از خرید و فروش املاک را رویت کردیم که احتمال پولشویی را به ذهن می آورد.»

»


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83839

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.