تاریخ ارسال : ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۲۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

طرح انضباط اجتماعی از امروز در میدان هفت تیر

طرح انضباط اجتماعی میدان هفت تیر از امروز با جمع آوری دستفروشان و بساط گستران آغاز شده است.

به گزارش شلمچه نیوز، افشین خدامی، معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه ۶  گفت: طی روزهای باقی مانده به سال نو با توجه به تردد بیشتر در میدان هفت تیر و با وجود دستفروش‌ها و بساط گستران تردد مردم در محدوده میدان هفت تیر با مشکلات عدیده ای مواجه می شود.

 

بعد از طرح شهرداری در ۱۵ خرداد، از امروز این طرح در میدان هفت تیر اجرایی می شود. رفع سد معبر، بساط گستری و رفع مزاحمت های صنفی و سد معبر مغازه ها از اقداماتی است که در دستور کار قرار گرفته است.

 

وی یادآور شد:  در این طرح که به مدت ۴ روز اجرا می شود، البته در صورت نیاز این مدت تمدید خواهد شد، دیگر اجازه فعالیت به بساط گستران داده نمی شود و عبور و مرور خودروها تسهیل می شود.

 

 

خدامی با تاکید بر این که این روند ادامه خواهد داشت، افزود: شهرداری منطقه ۶ تدابیری اتخاذ کرده است تا در طرحی که تا پایان سال اجرا می شود، برای کنترل و رفع موانع و سد معبر در میدان هفت تیر اقدام کند.

 

بنا براین گزارش، طرح انضباط اجتماعی شهرداری منطقه ۶ که در میدان هفت تیر به عنوان اصلی ترین میدان قلب پایتخت با تردد زیاد پیاده و سواره مورد توجه قرار گرفته است با همکاری نیروی انتظامی تهران بزرگ و منطقه ، شرکت شهربان، یگان حفاظت شهرداری تهران اجرایی می شود تا در مدت طرح، موضوع های انضباط اجتماعی در میدان هفت تیر پیاده شود.

فارس

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10509

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.