تاریخ ارسال : ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

طرح دگرگونی شاهد کم بودن کالا و امکانات دکتری نبود/ خواسته ها دغدغه تهیه کنندگان امکانات پزشکی

 به گزارش شلمچه نیوز به نقل از   خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان؛ به گزارش شلمچه نیوز به نقل از   خبرنگاررضا مسائلی مدیر کل امکانات و ملزومات دکتری سازمان غذا و دوا در سمینار هم اندیشی اداره کل امکانات دکتری عنوان کرد:در طرح دگرگونی کارهای بزرگی انجام گردید که در جریان خدمات رسانی، تولید کنندگان و تهیه کنندگان امکانات و کالاهای دکتری نیز نقش داشتند و علی رغم مشکلات در دیرکرد در پرداخت خواسته ها، مردم در بیمارستان ها با نقص یا کم بودن کالا رو به رو نشدند.

وی در جمع شرکت های تهیه کننده امکانات و ملزومات دکتری پیام قدردانی وزیر بهداشت از تولیدکنندگان، توزیع کنندگان و عرضه دهندگان خدمات امکانات دکتری و خدمات بعد از فروش در طرح دگرگونی را گفته بود.

مدیر کل امکانات و ملزومات دکتری سازمان غذا و دوا اظهارکرد: وصول خواسته ها و قرض ها یک حقیقت هست اما نباید تمرکز تولیدکنندگان و تهیه کنندگان امکانات دکتری را از کارهایی که لازم هست صورت پذیرد دور کند.

مدیر کل امکانات و ملزومات دکتری سازمان غذا و دوا عنوان کرد: وجود اکثر از ۵۵۰۰ نمایندگی شرکت های متفاوت، ۲۲۰۰شرکت فعال، شرکت های تولیدکننده، شرکت های دانش بنیان به اداره کل امکانات دکتری تراکم بالایی را وارد کرده هست که اتحادیه و انجمن لازم هست دست به دست هم دهند تا با ورود نیروهای متخصص و عرضه تعلیم های لازم و نظارت این اشخاص از سوی وزارت بهداشت، کل فرایندها را طی ۳ماه آینده ساماندهی کنیم.

مسائلی در ادامه از رسیدگی ۳۳۰۰ پرونده در اداره امکانات اطلاع داد و اضافه کرد: نظام بررسی کیفیت از دیگر مباحثی هست که اداره کل امکانات دکتری به آن پرداخته هست .

نرخ گذاری ۲۲ هزار قلم کالا در طرح دگرگونی

نرخ گذاری ۲۲ هزار قلم کالا در طرح دگرگونی مدیر کل تازه امکانات و ملزومات دکتری سازمان غذا و دوا در سمینار هم اندیشی اداره کل امکانات دکتری اضافه کرد: ۲۲ هزار قلم کالا در طرح دگرگونی نرخ گذاری شده هست که محتمل هست نقصانی هم در این ۲۲ هزارقلم کالا وجود دارا باشد.

وی اضافه کرد: وصول خواسته ها داروخانه ها تاحدی پیش رفته هست علاوه بر این وصول خواسته ها شرکت های تهیه کننده امکانات و ملزومات دکتری از سوی مدیرکل بودجه وزارت بهداشت دنبال کنندهی خواهدشد .

مسائلی از حضور ۵۰۰۰ ناظر فنی در اصناف و شرکت ها اطلاع داد و رده بندی، بازآموزی ناظرین و نظارت کلی وزارت بهداشت را از دیگربرنامه های اداره کل امکانات دکتری دانست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77730

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.