تاریخ ارسال : ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

طرح نامزدی پیروان ادیان الهی در فرمان کار مجلس

خبرگزاری ایلنا:  نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی از تامین طرح دوفوریتی درباره امکان کاندیداتوری پیروان ادیان الهی در انتخابات شوراها اطلاع داد.

اسفندیار اختیاری، با اشاره به تامین طرح دوفوریتی درباره امکان کاندیداتوری پیروان ادیان الهی در انتخابات شوراها اظهار کرد: اخیرا برنامه ای با قید دوفوریت برای تثبیت قانون انتخابات شوراها تامین کرده ام که امکان کاندیداتوری پیروان ادیان الهی در انتخابات شوراها – که در قانون نیز به آن تبیین شده هست – مورد تاکید مجدد قرار گیرد.

امضای ۲۰۰ نماینده برای طرح امکان کاندیداتوری پیروان ادیان الهی در انتخابات شوراها

نماینده زرتشتیان در مجلس شورای اسلامی با اظهار اینکه این طرح دوفوریتی مشخصا قانون انتخابات شوراها را تاکید و تثبیت می کند، اظهار داشت: در این راستا بند ۲۶ قانون انتخابات شوراها مبنی بر امکان کاندیداتوری پیروان ادیان الهی مجددا مطرح نموده که بدون هیچ قید و شرطی این ارزشمند پژوهشگر گردد.

طرح امکان کاندیداتوری پیروان ادیان الهی در انتخابات شوراها دوفوریتی است

اختیاری با اظهار اینکه در سابق نیز هیچ قید و شرطی برای کاندیداتوری پیروان ادیان الهی در قانون انتخابات شوراها وجود نداشت، اهتمام کرد: متاسفانه اخیرا بعضی مسائل طرح شده تا اصطلاحا در طریق کاندیداتوری پیروان ادیان الهی قیود و شروطی جنبه گردد که بعنوان نمونه پیروان یک دین الهی خاص تنها به کاندیدای خود رای داده یا تعداد مشخصی کاندیدا گردند که در طرح دوفوریتی تازه به این شکل نخواهد بود و هیچ قید و شرطی نخواهد داشت.

طرح امکان کاندیداتوری پیروان ادیان الهی تا هفته آینده در دستورکار مجلس قرار می گیرد


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76014

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.