تاریخ ارسال : ۰۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

طرح های محرومیت زدایی سپاه در ۱۰۰ دهاتی استان کردستان بازنمایی می شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از سنندج،

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در کارها بسیج با اظهار اینکه بسیج رد کننده لیبرالیسم و تحجر هست، اهتمام کرد: تحجر «قهقرایی و واپسگرایی» را موردنظر واقع هست و در چارچوب خود تنگ نظر بوده که همه این تفکرات رد کننده اندیشه بسیجی هست.

وی با اظهار اینکه لیبراسیم «آزادی» را در حد حیوانی می‌خواهد، اظهار کرد: این گروه رد کننده اندیشه بسیجی می باشند و تفکرات آنها با هیچ شرع و قانونی همخوانی ندارد.

تفکر بسیجی در جامعه نهادینه شود

وی با اشاره به لزوم نهادینه‌شدن اندیشه بسیجی در جامعه اظهار کرد: یکی از دلایل محبوبیت بسیج به‌روز بودن آن در مقابل تهجر و لیبرالیسم هست چراکه هیچ کدام از این دو را قبول نکرده هست و مغایر با آنها مشی می‌کند.

بسیج برای دشمنان "بیم‌آفرین" و برای ملت "امید‌آفرین" است

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در کارها بسیج از بسیج به‌عنوان پناهگاه همه مستضعفین عالم نام برد و اظهار کرد: بسیج نسخه شفابخش عالم و نیروی مستحکم برای دشمنان دین و دنیا بوده و با مسرت روز به روز به عظمت و ابهت آن افزوده می‌شود.

بسیج رد کننده تفکرات جناحی، حزبی و گروهی است

وی با اظهار اینکه بسیج مربوط به همه اقشار و طیف‌های جامعه هست، بیان کرد: بسیج و اندیشه بسیجی رد کننده تفکرات جناحی، حزبی و گروهی بوده و قصد آن خدمت‌رسانی به مردم هست.

۲۸۲۲ برنامه هفته بسیج در عرصه سازندگی، محرومیت‌زدایی، اقتصاد پایداریی در کردستان اعمالی می‌شود

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در کارها بسیج با اشاره به برپایی کنگره عظیم ۵۴۰۰ شهید کردستان در سال آینده اظهار کرد: برپایی یادواره و اجلاس‌های متفاوت در مورد این کنگره از برنامه‌های اعمالی هفته بسیج هست.

فردا گردهمایی عظیم بسیجیان در سنندج برگزار می‌شود

وی اظهار کرد: سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا و گردهمایی عظیم بسیجیان کردستانی در پنجم آذرماه جاری مقارن با سراسر کشور در سنندج از برنامه‌های شاخصه هفته بسیج هست.

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در کارها بسیج اظهار کرد: بازنمایی طرح‌های محرومیت‌زدایی و اقتصاد پایداریی در سراسر استان، تجلیل از برترین‌های خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی، حضور ارگان یافته بسیجیان در نماز عبادی سیاسی جمعه و حلقه‌های روشنگری در حوزه تربیتی و بصیرت‌افزایی از دیگر برنامه‌های هفته بسیج هست.

نیروهای جهادی بسیج کردستان در حال خدمت‌رسانی به مردم منطقه های زلزله‌زده هستند

وی اهتمام کرد: با مسرت نیروهای جهادی بسیج کردستان در استان کرمانشاه نیز در حال خدمت‌رسانی به مردم منطقه های زلزله‌زده می باشند.

طرح‌های محرومیت‌زدایی سپاه در ۱۰۰ دهاتی استان کردستان بازنمایی می‌شود

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در کارها بسیج اظهار کرد: سال کنونی در طول هفته بسیج برنامه‌ها و طرح‌های محرومیت‌زدایی و خدمات‌رسانی در ۱۰۰ دهاتی استان کردستان بازنمایی می‌شود.

تسهیلات اشتغالزایی کم‌بهره به جوانان کردستانی داده می‌شود

جانشین فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان در کارها بسیج اظهار کرد: قرارگاه توسعه و آبادانی بسیج در زمینه پشتیبانی از تولید و احداث اشتغالزایی تسهیلات کم‌بهره در اختیار جوانان جویای کار اشخاصی که طرح‌های اشتغالزایی با توجیه اقتصادی دارند، قرار می‌دهد.

خبرگزاری تسنیم کردستان در بازتاب برنامه‌های بسیج و سپاه فعال است

خبرگزاری تسنیم کردستان در بازتاب برنامه‌های بسیج و سپاه فعال استسرهنگ بهزادی اضافه کرد: ضروری هست اصحاب رسانه استان با بازتاب کارهای سپاه و بسیج علت امیدآفرینی در جامعه گردند و در این راستا اطلاع‌رسانی مطلوب، منصفانه و قابل قبول برای مردم برخوردار باشند و وحدت و انسجام" شیعه و سنی را در کردستان قویتر کردن کنند.

وی با اشاره به رسالت خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: خبرگزاری تسنیم وی با اشاره به رسالت خبرگزاری تسنیم اظهار داشت: خبرگزاری تسنیم در استان کردستان در زمینه بازتاب برنامه‌های بسیج و سپاه فعال بوده و امید داریم در آینده نیز همین جریان کنونی ادامه برخوردار باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76249

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.