تاریخ ارسال : ۲۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

طرح ویژه شب یلدا در مازندران اجرا می شود

 مهدی عباسی مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران از اجرای طرح ویژه شب یلدا در مازندران خبرداد و گفت : با عنایت به در پیش رو بودن ایام پایانی فصل پاییز و نزدیک شدن به شب یلدا و جلوگیری از افزایش بی رویه قیمتها طرح ویژه شب بلدا با هدف برخورد با متخلفین برگزار می گردد.

به گزارش شلمچه نیوز از مازندران، مدیرکل تعزیرات حکومتی مازندران افزود: با توجه به افزایش تقاضا برای خرید میوه، آجیل و خشکبار از سوی مصرف کنندگان لذا این طرح با هماهنگی تمامی دستگاه های ذی مدخل در استان اجرایی می شود و متخلفین به تعزیرات حکومتی معرفی می شوند.
این مقام ارشد تعزیرات حکومتی مازندران اذعان کرد: در این طرح روسای شعب به همراه بازرسین مربوطه از میادین میوه تره بار و مراکز خرید و واحد های عرضه کننده آجیل و خشکبار بازرسی نموده و با متخلفین برخورد می شود ودر صورت اثبات تخلف به مجازات نقدی و دیگر مجازات های مقرر در قانون محکوم خواهند شد. عباسی افزود : این طرح از تاریخ ۲۵/۹/۹۶ شروع وتا ۳۰/۹/۹۶ادامه خواهد داشت . این مقام ارشد تعزیرات حکومتی مازندران در خصوص عملکرد ۸ ماهه اداره متبوعش گفت : در هشت ماه سال جاری ۱۱ هزار و ۱۹۸ فقره وارده به شعب که ۱۱ هزار و۱۶۳ فقره آن مختومه و متخلفین به مبلغ ۵۶ میلیارد و ۴۸۵ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۶۶۰ ریال جزای نقدی محکوم و در این مدت عدم درج قیمت با ۳ هزار و ۸۰۴ فقره ، گرانفروشی با ۲ هزار و ۵۳۵ فقره و عدم ارایه فاکتور خریدبا ۱ هزار و ۱۷۷ فقره ، عدم صدور فاکتور ۸۳۰ فقره ، کم فروشی ۴۷۰ ، تداخل صنفی ۳۵۴ فقره ، تقلب ۲۷۷ فقره بیشترین تخلف در استان بود. عباسی از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از واحد های صنفی مراتب را به سامانه ۱۳۵ و ادارات تعزیرات حکومتی شهرستانهای تابعه و یا با سامانه ۱۲۴ اطلاع رسانی نموده تا با متخلفین برخورد شود .


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=79214

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.