تاریخ ارسال : ۰۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

طرح کمیته استقبال از بیمار برای اولین بار در بابل

 

محسن قائمی مدیر این مرکز گفت: برای نخستین بار در شمال کشور از اول مهر ماه طرح کمیته استقبال از بیمار در بیمارستان آیت‌الله روحانی(ره) بابل اجرا می‌شود.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی(ره)بابل وی گفت در این طرح : کمیته ای متشکل از افراد با تجربه  بصورت روزانه در بالین بیمار تازه پذیرش شده حاضر می شوند و به  سوالات بیمار و همراه بیمار پاسخ خواهند داد و آنها را با خدمات و مقررات این مرکز آشنا می کنند.

مدیر بزرگترین بیمارستان شمال کشور گفت : این طرح برای اولین بار در شمال کشور در این مرکز اجرایی می شود که این خدمت در راستای تکریم ارباب و رجوع به همشهریان و هم استانی های عزیز می باشد.

۲ (۲)

وی از افزایش مراجعه کنندگان با اجرای طرح تحول سلامت خبر داد و افزود هدف وزارت بهداشت ارائه خدمات مطلوب مراکز دولتی ، کاهش پرداختی بیماران است که  دست‌یابی به این مهم مستلزم تلاش و سخت‌کوشی است.

مدیر بیمارستان آیت ا… روحانی (ره) بابل افزود : قبل از اجرای طرح تحول سلامت بیماران برای تامین نیازهای درمانی و دارویی خود به خارج از بیمارستان ارجاع می شدند که با اجرای این طرح تقریبا تمامی نیازهای دارویی و تجهیزات پزشکی بیماران درداخل بیمارستان مرتفع می شود .

وی گفت: افزایش کمیت و کیفیت خدمات به بیماران با افزایش تخت از ۳۷۲ به ۵۱۱ تخت , خرید تجهیزات جدید و به روز جهت بخشهای مختلف , افزایش تعداد اعضاء هیات علمی تمام وقت جغرافیایی ، جهت دستیابی به اهداف وزارت بهداشت که همان عدالت در مبحث درمان می باشد از تلاشهای بی وقفه این مرکز بوده است.

مدیر بیمارستان آیت الله روحانی(ره) بابل با اشاره به اینکه رفاه حال بیماران و همراهان از دغدغه های مهم مرکز است، گفت: با توجه به حجم مراجعات زیاد به این مرکز تردد همراهان بیمار فقط با داشتن کارت همراه که هنگام پذیرش صادر می‌شود امکان‌پذیر است و در غیر از ساعات ملاقات هر بیمار فقط یک همراه خواهد داشت.

وی در پایان گفت: امیدواریم با اتکاء قدرت لایزال الهی و همدلی کارکنان بخشهای مختلف بتوانیم رضایت مندی بیماران را از هر لحاظ کسب کنیم.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=23915

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.