تاریخ ارسال : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

طعنه مهران مدیری به نامزدهای انتخاباتی/ گلایه مازیار میری از بدقولی مجری دورهمی

میری دورهمیبه گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ دیشب مهران مدیری در برنامه تلویزیونی دورهمی، با پرداختن به مبحث کار تیمی اظهار کرد: ما حتی در فیلتر کردن فضای سایبری و محدود کردن اینترنت هم کار تیمی کردیم و سریعا بعد از فیلتر کردن، خانواده ها زیادتر کنار هم جای گرفتند!

وی در ادامه گفته بود: یکی از مصداق‌های کار تیمی ما، انتخابات هست. حتی می‌گویند طرف بعد از انتخابات هم هنوز نرفته و پشت میزش نشسته و کنار هم نکشیده هست!

حتی می‌گویند طرف بعد از انتخابات هم هنوز نرفته و پشت میزش نشسته و کنار هم نکشیده هست!اما در بخش مهمان دورهمی، مازیار میری کارگردان سینما و تلویزیون به صحنه آمد و با مدیری به صحبت نشست.

میری با اشاره به اینکه دوست دارم یک فیلم تماما عاشقانه بسازم، گفته بود: در کار «سعادت آباد» تا حدودی موفق گردیدم به یک فیلم عاشقانه نزدیک شوم؛ اما همیشه آنقدر مباحث دیگر به سراغم می‌آید که فیلم عاشقانه ساختن کمرنگ می‌شود.

وی در جواب به سؤال ابدی مدیری در مورد عاشق شدن عنوان نمود: سال ۱۳۷۶ عاشق گردیدم و خیلی فوری ازدواج کردم و الان یک دختر دارم.

میری در مورد انتخاب فیلم دوست داشتنیش از میان آثار خود اظهار کرد: هر کدام از فیلم هایی که ساختم بنا بر حضور بازیگرها و یا نکته دیگر برایم جذاب بوده هست. حضور و انتخاب بازیگران، سعادت آباد را برایم جذاب کرد و بازی پرویز پرستویی در کتاب قانون آن کار را دوست داشتنی من کرده هست.

پس از ان، مدیری و میری که هر دو تجربه کارگردانی سینما و تلویزیون را دارند، از لذت های زمان فیلمبرداری و خاطرات خود اظهار کردند.

میری با اشاره به شباهت خود و مدیری در این زمینه اظهار کرد: (خطاب به مدیری) ما با هم شباهت‌های زیادی سر کار داریم؛ یکی از آنان غذا خوردن هست و همیشه سر فیلمبرداری درگیر شکم هستیم. تا حدودی که یک وقت هایی وسط کار کات می‌دهیم و دنبال خوردنی می شویم.

وی با بیان اینکه دوست داشتم جای حسین یاری در فیلم سعادت آباد، مدیری نقش وی را بازی می‌کرد، با کنایه اظهار کرد: مهران مدیری خیلی خوش قول هست! برای حضور خودش در فیلم سعادت آباد یک روز به پشت صحنه قهوه تلخ رفتم تا از او دعوت کنم؛ مدیری قبول کرد و قرار گردید برای قرارداد به دفتر من بیاید، اما از همان سال تازه امروز همدیگر را نگاه کردیم!

وی در مورد یادداشت جنجال برانگیز خود خطاب به سعید روستایی گفته بود: ما داریم در مورد کار تیمی صحبت می‌کنیم و ارزش دادن به یک کار و گروه فیلم‌سازی ارزش بالایی دارد. من می گویم‌ اگر یک مسئول تدارکات هم در کار ما نباشد، کل گروه به هم می‌خورد. پس موفقیت یک اثر را منحصرا برای یک کارگردان نمی شود دانست و اینکه بگوییم موفقیت یک اثر مال من هست، درست نیست.

این کارگردان در ادامه، با اشاره به اینکه استقلالی هست، اظهار کرد: وقتی برای تماشای بازی به استادیوم می‌روم، خودم نیستم و یک انسان دیگر می‌شوم. فوتبال برای من شبیه سینماست و همه چیزش غیر قابل حدس و جذاب هست.

میری در مورد وضعیت سینمای امروز کشورمان تصریح نمود: بنظرم نسل جدید و جذاب و به روزی داریم. ما نباید سینما را شخصی کنیم و باید سینما را با مخاطبش زنده نگه داریم. البته سینما منحصرا خنداندن مردم نیست و باید اقدامات جدی را هم در نظر گرفت.‌ ‌ به هر حال این روند در سینمای امروز امیدوارکننده هست.

وی با اشاره به دغدغه و مشکلات امروز مردم اظهار کرد: از مسئولین می خواهم که نگاه مخصوصی به مردم دارا باشند. به بیان‌ سینمایی کلوزآپ مردم را نگاه کنند. مردم ما فداکاری‌های زیادی انجام دادند.

میری در انتهاء این صحبت یک کلاکت قدیمی فیلم را به موزه دورهمی اهدا کرد. مدیری هم بعد از آخرین اجرای نمایشی، از ویژگی‌های کار تیمی مردم در نقاط متفاوت ایران اظهار کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84890

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.