تاریخ ارسال : ۰۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

طنز؛ ازهاری بیچاره بازم میگی نواره؟

محمدرضا ستوده در ستون طنز روزنامه جهان صنعت درج کرد: همان طور که شاهد هستید اعتراضاتی به صورت هم زمان در همه شهرهای ایران در جریان هست و بیانیه های گوناگونی منتشر می گردد که آشکار نیست چه کسانی آنان را منتشر می کنند.
دولتی ها اصولگرایان را موجب و بانی این اعتراضات می دانند. اصولگرایان حتی اگر کار خودشان نباشد دلشان قصد دارد بگویند که بله این اعتراضات کار ماست ولی توان ندارند به صورت علنی این مدعا را بکنند. از سویی اگر مسوولیت این اعتراضات را به عهده نگیرند، معنی اش این هست که این اعتراضات تماما خودجوش و مردمی بوده و واقعا مردم شاکی شده اند و اصولگرایان اصلا دوست ندارند این اتفاق افتد!
از سویی اگر مسوولیت این اعتراضات را به عهده نگیرند، معنی اش این هست که این اعتراضات تماما خودجوش و مردمی بوده و واقعا مردم شاکی شده اند و اصولگرایان اصلا دوست ندارند این اتفاق افتد!به همین علت الان هم زمان بین دو عازم و منگنه قرار گرفته اند.
از آن طرف حامی های دولت زور می زنند همه چیز را بیندازند گردن اصولگرایان. از آن طرف تر مردم برایشان ارزشمند نیست کار اصولگرایان هست یا نه آنان فرصتی قصد دارند تا اعتراض کنند!
از آن طرف تر مردم برایشان ارزشمند نیست کار اصولگرایان هست یا نه آنان فرصتی قصد دارند تا اعتراض کنند!بنابراین فی الحال اصولگرایان و حامی های دولت هر دو ناراحت می باشند. آن هم کسی نیست جز معجزه هزاره سوم جناب محمود احمدی نژاد! به علاوه مردم که فرصتی پیدا کرده اند تا بتوانند اعتراض کنند. تاریخ دوباره هم ما ملت ایران را به احمدی نژاد رساند و دیگربار در یک تقاطع ارزشمند تاریخی با او برخورد کردیم!
تاریخ دوباره هم ما ملت ایران را به احمدی نژاد رساند و دیگربار در یک تقاطع ارزشمند تاریخی با او برخورد کردیم!اما استانداری تهران یک سخن جذاب زده و گفته: با هر گونه تجمعات برخورد قاطع خواهد گردید.
به چه علت برخورد قاطع خواهد گردید؟ اگر مردم به فقیر بودن، بدبخت بودن، بیکار بودن، بینوا بودن و مفلوک بودن خود اعتراض کنند لازم هست با آنان برخورد قاطع کرد؟!
یعنی لازم هست از فقیر بودن، بدبخت بودن، بیکار بودن، بینوا بودن و مفلوک بودن خود خرسند باشند؟
ما به این دولت رای دادیم که راحت اعتراض کنیم نه این که استانداری اش با ما برخورد قاطع کند.
تعداد ای اظهار می کنند هر گونه تجمع اعتراض آمیزی لازم هست مجوز داشته باشد.
کجای دنیا برای اعتراض به یک دولت می روند از آن دولت مجوز می گیرند که به آن دولت اعتراض کنند؟!
شما به کنسرت مجوز نمی دهید به تجمع بر بر علیه خودتان مجوز می دهید؟!


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=81172

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.