تاریخ ارسال : ۲۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۸:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

طنز؛ تلگرام نه، صندوق رای فیلتر گردد!

امیرحسین میراسماعیلی در ستون طنز روزنامه جهان صنعت درج کرد: زمزمه‌های فیلتر تلگرام روزانه پررنگ‌تر از روز قبل می‌شود و روز گذشته رویت گردید که رییس کل بانک مرکزی هم یک لحظه از غار تنهایی خود بیرون آمد و اعلام نمود که «گرون شدن دلار تقصیر تلگرامه» که پس از آن نمایندگان مجلس در صحن علنی بر سر او ریختند و او وادار گردید دوباره به درون غارش برود. خب اکنون که دولتمردان هم نسبت به فیلتر تلگرام بی‌میل نیستند اینجانب پیشنهاداتی را جهت اجرای فیلترینگ در حوزه‌های دیگر عرضه می‌کنم تا ان‌شاءالله کل سوراخ سنبه‌های مملکت بسته گردد و بن‌سلمان و پدرجد بن‌سلمان نیز اذن نفوذ و اختلال در سامانه بانکی و ارزی و عرضی و قدی ما را نداشته باشند.

پیشنهاد اول فیلتر خیابان‌هاست تا دیگر مردم نتوانند در برابر صرافی‌ها صف بکشند و دلار بخرند. اصلا تمام مشکلات از همین خیابان شروع می‌شود و اگر مردم را در خانه حبس کنند دیگر کسی می‌تواند از جعبه مخابرات بالا برود و درخواست‌های خطرناکش را داد بزند؟

اصلا تمام مشکلات از همین خیابان شروع می‌شود و اگر مردم را در خانه حبس کنند دیگر کسی می‌تواند از جعبه مخابرات بالا برود و درخواست‌های خطرناکش را داد بزند؟پیشنهاد دوم فیلتر معده تمام شهروندان هست. وقتی بر طبق آمار یک‌سوم مردم کشورمان زیر خط فقر می باشند و نان برای سیر کردن‌شان موجود نیست، خب باید از چیزهای دیگر برای سیر کردن‌شان استفاده گردد. پس معده‌هایشان را فیلتر کنید تا دیگر گرسنه نشوند و مدیران وادار نشوند حق آقازاده‌های خود را در شکم این شهروندان ناسپاس و همیشه معترض بریزند.

پیشنهاد سوم فیلتر تمام تکنولوژی‌های موجود در بازار و برگشت به عصر باشکوه پارینه‌سنگی هست. وقتی با دود می‌شود دوست‌تان را از تهی بودن منزل‌تان آگاه کنید دیگر به چه سبب اینترنت و موبایل و تلگرام؟ فایده این فیلترینگ هم این هست که شما دیگر از طریق فضای سایبری نمی‌توانید از حال دوست‌تان مطلع شوید و مجبورید تا ملاقاتی حضوری دارا باشید که همین دیدارهای حضوری هم ان‌شاءالله مقدمه‌ای برای ازدیاد جمعیت می باشد.

پیشنهاد آخر هم فیلتر صندوق‌های انتخابات هست. مردم رای بدهند که چه؟ دوباره بیایند چنین شورای شهری را در تهران انتخاب نمایند که نتیجه‌اش انتخاب محمدعلی نجفی بشود و مدیران بالا وادار گردند ساعت ۱۱ شب از خواب بیدار گردند و وی را به دادسرا احضار کنند و حکم اخراجش را بگذارند کف دستش؟

چکیده اینکه اجرای تمام این فیلترها ضروری به نظر می‌رسد و اگر اجرا گردد دیگر نظیر روز گذشته کسی نمی‌تواند از معاون اول رییس‌جمهور بپرسد به چه سبب دلار ۴۲۰۰ تومان نشده و همچنان ۵۸۰۰ تومان هست! اصلا مدیران دل‌شان می‌خواهد دلار بشود ۱۰ هزار تومان، کشور خودشان هست، به من و شما چه؟


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95448

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.