تاریخ ارسال : ۱۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

طنز؛ موضع احمدی نژاد درباره وزیر خارجه انگلیس

شهرام شهید ی در ستون طنز روزنامه شهروند درج کرد:

شهرام شهید ی در ستون طنز روزنامه شهروند درج کرد: امروز وزیر امورخارجه انگلستان به ایران عزیمت می کند. اگر سیاست خارجی همین امروز دست شما بود، از وزیر امورخارجه انگلستان می خواستید چه کاری انجام بدهد یا چه موضعی بگیرد؟ اصلا موضع خودتان در ازاء ورود وی به ایران چیست؟ روی خط تلفنی ما بیایید و از این مسیر پیامتان را به گوش وی برسانید. بفرمایید
نفر اول:
محمود احمدی نژاد هستم. از قول من به وزیر خارجه آن جزیره کوچک در غرب آفریقا بگویید اگر خواست اداره سطح جهانی یاد بگیرد، توی توییتر یک هشتگ به اسم من بزند.
خط ٢:
سلام. مدیر ارشد بانکی هستم. قصد داشتم بپرسم تحریم بانک ها برداشته شده که من مبالغ برداشتی بابت حق خدمت صادقانه ام را از مسیر بانک جابه جا و بار عزیمت به لندن بندم؟ یا منم برم کانادا؟
شنونده سوم:
قصد داشتم بپرسم تحریم بانک ها برداشته شده که من مبالغ برداشتی بابت حق خدمت صادقانه ام را از مسیر بانک جابه جا و بار عزیمت به لندن بندم؟ یا منم برم کانادا؟ اسمم را می خواهید چکار؟ من یک پلنگ نر ساکن اینستاگرام هستم. آ
خط چهار:
بنده سلام عرض می کنم. صمد هستم از کوالالامپور خواستم از قول من به این شازده بگویید قصد دارند تحریم کنند؟ بکنند. البته دوست من کنارم ایستاده میگه خره وی در جهت پشتیبانی از برطرف تحریم ها آمده ایران. چکیده خواستم عارض شوم ما از سمت مردم هستیم که روی مایع های ظرفشویی شان نوشته؛ قطعا از دستکش استفاده کنید اما ما با آن مایع دستمان را می شوییم. پس از شما و تهدیدهایتان بترسیم؟ من که تو کوالالامپور حتی یک ذره هم حس نکردم تحریم هستیم.
خط پنج:
خواستم بگم کی در نهایت ویزای کاری من و پرویز مظلومی صادر میشه؟ لیگ برتر انگلستان از مسیر برایتون هی خواهش می کنه ما بریم اونجا که از مسیر فرشینگ قدرت لیگ برتر را سوبله کنیم.
مخاطب ششم:
صعوبت نژاد هستم. به جناب وزیر بفرمایید اگر میشه دیوار سفارت تان را کمی کوتاه کنید چون هم حالا خیلی بلند ساخته شده و صعودکردن ازش خیلی سخته.
خط هفت:
کارمند بازرگانی. من هرچی تفکر می کنم می بینم یک جای کار می لنگه. شنبه ها اصلا ما حال نداریم بلند شویم برویم سر کار و هی توییت می کنیم شنبه خر هست آن وقت این شازده صبح شنبه عنرعنر بلند شده آمده ایران.
شهروند هشتم:
ممنون از هنگامی که به من دادید. قصد داشتم به وی بگویم عدم هم گروهی ایران با انگلستان در جام جهانی از دیدگاه ما نقض برجام تعبیر میشه.
خط نه:
اون خدابیامرز هی عنوان کرد: کار، کار انگلستان هاست ما گوش ندادیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=78266

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.