تاریخ ارسال : ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عارف جلسه را ترک کرد

به نظر می‌رسد، با توجه به اینکه امروز بعدازظهر قرار است همایش فراکسیون امید در پاستور برگزار شود، علت ترک این همایش ازسوی عارف، حضور در همایش اصلاح‌طلبان باشد.

به گزارش شلمچه نیوز، محمدرضا عارف، گزینه اصلی اصلاح طلبان برای ریاست مجلس که از ساعت ۹ صبح امروز در همایش فرآیند قانونگذاری الزمات و راهکار‌ها حضور یافته بود، پس از اعلام آنتراکت در ساعت ۱۱ صبح محل برگزاری این همایش را ترک کرد و در نوبت دوم این نشست حاضر نشد.
به نظر می‌رسد، با توجه به اینکه امروز بعدازظهر قرار است همایش فراکسیون امید در پاستور برگزار شود، علت ترک این همایش ازسوی عارف، حضور در همایش اصلاح‌طلبان باشد.
همچنین محمدرضا تابش که در روزهای گذشته معمولا به عنوان سخنگوی تشکیلات اصلاح طلبان و فراکسیون امید عمل کرده همچون سرلیست اصلاح طلبان تهران، پس از آغاز به کار مجدد همایش، در سالن حاضر نشد.
در نوبت دوم همایش امروز و در غیاب عارف، کاظم جلالی که از او به عنوان یکی از نزدیک‌ترین نمایندگان به علی لاریجانی یاد می‌شود، حاضر شد و دقایقی را به صحبت با برخی از نمایندگان پرداخت.
به گزارش ایلنا، همایش فرآیند قانونگذاری، الزمات و راهکار‌ها از صبح امروز، به دعوت علی لاریجانی و با حضور تمامی منتخبان مجلس دهم درحالی آغاز به کار کرد که در دقایق ابتدایی این همایش، اکثر صندلی‌های صحن مجلس قدیم خالی بود و در ادامه آهسته آهسته نمایندگان منتخب در همایش حاضر شدند.
تا این لحظه هفده نفر از بانوان منتخب در مجس دهم در همایش فرآیند قانونگذاری، الزمات و راهکار‌ها حضور یافته و مینو خالقی، نماینده منتخب مردم اصفهان، تنها نماینده زن منتخب در مجلس دهم است که در این همایش حضور ندارد.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16291

برچسب ها:
,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.