تاریخ ارسال : ۱۲ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عاملین توزیع پول تقلبی درکرمانشاه دستگیرشدند/کشف۴۰۰۰حبه روانگردان

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسین براری” به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ “حسین براری” گفت: در در خلال گشت زنی مامورین یگان امداد شهرستان کرمانشاه در میدان شهدا به یک دستگاه خودرو پژو۴۰۵ مشکوک گردیدند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو، مقدار ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال پول تقلبی کشف و ضبط گردید و در این ارتباط نیز یک نفر دستگیر و خودرو نیز به پارکینگ انتقال داده گردید.

سرهنگ براری اضافه کرد: در عملیاتی دیگر و در در خلال گشت زنی مامورین یگان امداد در خیابان حافظ، یک نفر که در امر معامله خودرو فعالیت داشت و مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال  پول تقلبی را به یکی از مشتریان خود داده بود دستگیر گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه دنبال کرد: خودروی متهم نیز برای استعلام به پارکینگ انتقال یافت.

بیشتر از ۴ هزار حبه قرص روانگردان در کرمانشاه کشف شد 

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه از کشف ۴هزار و ۳۶۹ حبه قرص روانگردان توسط مامورین پلیس اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان اطلاع داد.  

سرهنگ “حسین براری”  سرهنگ “حسین براری” گفت: در پی اکتساب خبر از مراجع و مخبرین مبنی بر اینکه یک باب مغازه عطاری واقع در شهرک مسکن اقدام به حفظ و فروش قرص های روانگردان  می کند، مبحث به طور مخصوص در دستور کار مامورین پلیس اطلاعات شهرستان جای گرفت.

وی اضافه کرد: مامورین انتظامی شهرستان بعد از سازگاری با مقام قضایی، مغازه عطاری مد نظر را مورد بازرسی قرار دادند که طی آن ۴ هزار و ۳۶۹ حبه انواع قرص های روانگردان و مخدر کشف و ضبط گردید.

سرهنگ براری دنبال کرد: علاوه بر قرص های روانگردان مقدار ۲ کیلو ۵۰۰گرم پودر غیرمجاز و ۲لیتر شربت متادون نیز کشف و ضبط گردید.

فرمانده انتظامی شهرستان کرمانشاه گفت: در این راستا یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی و صادر کردن حکم لازم، تحویل مراجع قضایی گردید.

سرهنگ براری در انتهاء برخورد با قاچاقچیان و سوداگران فوت را یکی از برنامه های پلیس عنوان و گفت: نیروی انتظامی کرمانشاه با تمام توان اطلاعاتی و انتظامی خود با هرگونه قاچاق مواد مخدر برخورد جدی می کند.

کارکنان پلیس راهور از خدوم ترین نیروهای ناجا هستند 

ریاست عقیدتی سیاسی پلیس راهور ناجا گفت: کارکنان پلیس راهور من جمله خدوم ترین و زحمت کش ترین نیروهای ناجا می باشند که به طور مستمر خوب ترین خدمات را به مردم ارائه نموده اند.  

حجت الاسلام “فهیمی راد”  حجت الاسلام “فهیمی راد” در بازدید از پلیس راهور استان کرمانشاه ضمن تبریک سال نو به کارکنان راهور گفت : در کمال خوشبختی پلیس راهور  در سال جاری و در ایام طرح نوروزی به منظور آسانی در رفت و آمد هموطنان به خوبی توانست ابهت سازمانی را دیگربار نشان دهد.

وی دنبال کرد: کارهای مناسب کارکنان پلیس راهور استان کرمانشاه موجب رضایتمندی مردم و مسافران نوروزی شده هست.

حجت الاسلام فهیمی راد دنبال کرد: در پلیس راهور استان کرمانشاه کارهای خوبی در زمینه خوشایند سازی محیط خدمتی، تکریم کارکنان و محافظت شان کارکنان پلیس راهور صورت گرفته که جای تقدیر دارد.

ریاست عقیدتی سیاسی پلیس راهور ناجا با بیان اینکه نیروی انسانی هرسازمان و مجموعه، بزرگترین سرمایه آن به شمار می رود، گفت: کارکنان پلیس راهور از نیروهای مخلص در امر خدمت رسانی به هموطنان عزیز شمرده شده و در تمامی ماموریت های ناجا حضوری موثر دارند.

وی در انتهاء و با اشاره به آیه شریفه ۳۲ سوره مائده، خدمت به خلق را بزرگترین عبادت دانست و اضافه کرد: کارکنان راهور در این راستا توانسته اند بهره لازم را ببرند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94111

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.