تاریخ ارسال : ۰۸ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عبدالحسین برزیده این بار هم سراغ یک فیلم سیاسی رفت/ستاک، روایتی از زندگی یک فعال سیاسی

عبدالحسین برزیده نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد آخرین فعالیت هنری خود اظهار کرد:  فیلمنامه سیاسی اجتماعی که جنبه سیاسی آن بارزتر هست با اسم “ستاک” عبدالحسین برزیده نویسنده و کارگردان سینما و تلویزیون در اظهار کرد و گو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان در مورد آخرین فعالیت هنری خود اظهار کرد:  فیلمنامه سیاسی اجتماعی که جنبه سیاسی آن بارزتر هست با اسم “ستاک” را در فاز بازنویسی دارم و در صورت تامین شرایط مالی در سال ۹۷ تولید آن را آغاز می کنم.

وی در مورد مبحث این فیلم دنبال کرد: مبحث فیلم سینمایی “ستاک” وی در مورد مبحث این فیلم دنبال کرد: مبحث فیلم سینمایی “ستاک” در مورد یک فعال سیاسی هست که از مسئله های سیاسی خسته شده و با توجه به رشته تحصیلی اش که کشاورزی هست به مزرعه ای در شهرستان تغییر سکونت می دهد و در پی زندگی در آرامش هست اما درگیر ماجراهایی با پسرش و رخدادهای دیگر می شود.

برزیده به دو وجهی بودن سینما اشاره و تصریح نمود: جشنواره فیلم فجر دو وجه دارد. در طول این مدت همیشه کم و کاستی هایی اعم از کیفیت سالن ها، ابزارها پخش فیلم و مسائل ذی ربط به داوری در کنار شکل برپایی وجود داشته هست، و وجه دوم فیلم های حاضر در جشنواره می باشند که رونق کلیدی جشنواره کیفیت فیلم ها هست یعنی اگر فیلم ها خوب باشند مخاطب های علی رغم اشکالات در بحث اجرایی استقبال کرده و رضایت دارند.

وی دنبال کرد: اگر فیلم ها ضعیف باشند با اهمیت نیست که فیلمساز آن چه کسی هست چون گاهی فیلمسازان معروف و مالک اسم نیز آثاری می سازند که با اقبال عمومی مواجه نمی شود و به همین دلیل با شکست رو به رو خواهد گردید.

وی در مورد تاثیر استقبال عمومی بر درجه بندی خوب بودن یا نبودن یک فیلم سینمایی افزود: نبود اقبال عمومی از یک فیلم به معنای بد بودن آن نیست اما مخاطب فیلم را نمی پسندد بنابراین هر دو وجهی که به آن اشاره کردم در روزهای برپایی و نمایش فیلمها در جشنواره فیلم فجر سی و ششم مشخص می شود و نمی شود این دوره را پیشاپیش قضاوت کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=85048

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.