تاریخ ارسال : ۱۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۰۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عدم نیاز به نیروی دفاعی؛ فضیحانه ترین جمله ای ااست که می توان بیان کرد

به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز(سیدعلی کریمیان) از گلستان، امام جمعه گنبدکاووس گفت: یک آقایی برگشته گفته ما نیروی دفاعی نمی خواهیم، این  جمله فضیحانه ترین جمله ای است که می توان بیان کرد،یعنی آیا پیشرفت کشور به بی دفاع بودن است؟ بودجه ی آمریکا برای نیروهای مسلح آن برابر با کل بودجه روسیه در سال است، این دوره همچین حرفهایی زدن پسندیده نیست و رنگ و بوی انتخاباتی دارد و باعث دوقطبی شدن می شود.

%d8%aa%d8%b1%d8%a7%d8%a8%db%8c
امام جمعه گنبدکاووس با بیان اینکه باید سعی کنیم نام امام حسین(ع) و فرهنگ او جهانی شود، افزود: اگر مردم امام حسین(ع) را نشناسند چگونه به منتقم خون او، بقیه الله لبیک بگویند.
وی با تاکید بر اهمیت اقامه محافل حسینی، از تمام مردم خواست تا در راه امام حسین(ع) مالی و جانی هزینه بپردازند و در صورت ممکن در خانه های خود نام حسین(ع) را مزین کنند.

امام جمعه گنبدکاووس با تاکید بر اینکه کودکان  در مراسم های محرم مهم شمرده شوند، تصریح کرد: ما باید ارزشهای عظیم حسینی(ع) را به نوجوانان منتقل کنیم تا این فرهنگ نسل به نسل انتقال پیدا کند.
وی با اشاره به فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، گفت: ما باید قدر امنیت و آرامش امروز را که از جهاد دائمی نیرویهای نظامی و انتظامی به دست می اید را بدانیم و از امنیت و آرامش که زیرساخت فعالیت های مختلف در کشور است را ارزش بدانیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=26311

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.