تاریخ ارسال : ۱۰ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۱۵:۴۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عده‌‌ای به دنبال کمرنگ‌کردن فتنه ۸۸ و حماسه عظیم ۹ دی هستند/ دشمنان نظام به دنبال تحمیل برجام‌های جدید هستند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه سیستان و بلوچستان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه زاهدان گفت: برخی مدعی هستند ۹ دی سبب تفرقه می‌شود و کشور را دچار مشکل می‌کند، باید گفت درست می‌گویند بزرگداشت ۹ دی سبب تفرقه‌افکنی بین تفکر انقلابی و غیرانقلابی می‌شود.

 

چرا عده‌ای از مدعیان نظام و انقلاب در شرایطی که به مقدسات در روز عاشورا توهین شد، عکس امام(ره) پاره شد، اسلام را از نام جمهوری اسلامی حذف کردند، شعار "نه غزه نه لبنان" سر داده شد‌، سکوت کرده‌اند و چرا آقایانی که با امام(ره) رابطه نزدیک داشتند و مدام از ایشان خاطره نقل می‌کنند، در قبال فتنه ۸۸ سکوت کرده‌اند.

 

جبهه استکبار و عمال آن‌ها در کشور با استفاده از نفوذ و مخالفت با توان موشکی و استفاده ابزاری از حقوق بشر در پسابرجام قصد دارد برجام‌های دیگری به نظام تحمیل کند تا هدفی که در فتنه ۸۸ ناکام ماند از این طریق محقق شود.

 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه سیستان و بلوچستان: ممانعت از برگزاری محافل روشنگری دانشجویی حرکت در راستای فتنه‌گران است

 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه سیستان و بلوچستان در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه زاهدان با اشاره به مخالفت با سخنرانی "حسن عباسی" در دانشگاه سیستان و بلوچستان، افزود: در چند روز گذشته با برگزاری سخنرانی یکی از اساتید انقلابی در دانشگاه سیستان و بلوچستان مخالفت شد که علت اصلی آن "شرایط ویژه خاص استان" قلمداد شد؛ مگر شرایط استان چگونه است که نباید حقیقت بی‌پرده و شفاف در جمع دانشجویان بیان شود.

 

نظری ادامه داد: امروز آنهایی که دم از اطاعت از ولایت فقیه می‌زنند و قدرت دارند، باید بدانند که با کارشکنی و ممانعت از برگزاری محافل روشنگری دانشگاهی دست در دست فتنه‌گران داده‌اند.

 

دبیر انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه سیستان و بلوچستان با اشاره به برگزاری همایش بخشداران و فرمانداران سیستان و بلوچستان درست در روز ۹ دی در خارج استان اظهار داشت: چرا برخی مسئولان که ادعای انقلابی‌گری و تبعیت از رهبری دارند حاضر نیستند درباره حماسه ۹ دی کلامی بر زبان بیاورند و مواضعی اتخاذ کنند و درست در زمانی که سراسر ایران خود را آماده می‌کند حماسه ۹ دی را تکریم کند، دولتدر اقدامی عجیب استان را از حضور مسئولان دولتی خالی می‌کند.

 

وی افزود: این حرکت یادآور فرمایش رهبری است که فرمودند "عده‌ای می‌خواهند خیزش‌های بزرگ مردمی انقلاب مثل ۲۲ بهمن و ۹ دی را به فراموشی بسپارند" البته در گذشته هم بودند کسانی که می‌خواستند عاشورا و نهضت حسینی را تحریف کنند و به فراموشی بسپارند اما می‌بینیم که این نهضت الهی هر روز فراگیرتر می‌شود.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=35880

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.