تاریخ ارسال : ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عذر خواهی شهردار پس از حرکت عجیب امور رسانه شهرداری بابل!

پس از برخورد عجیب امور سانه ای شهرداری بابل با رسانه ها، شهردار این شهر از اصحاب رسانه ها عذرخواهی کرد!

به گزارش شلمچه نیوز از بابل، روابط عمومی ها و رسانه های از این دست را معمولا پایه میکروفون می دانند و همواره به جای نقش یک رسانه، بیشتر سخنگوی ادارات و سازمان های مطبوع خویش را بر عهده دارند و در مواردی بسیار دیده شد که با اهدای کارت هدیه به خبرنگاران، از آنها به نوعی خواستند تا یار روابط عمومی باشند!

اخیرا مسئول امور رسانه ای شهرداری بابل در یک اقدامی تعجب برانگیز با انتشار بیانیه ای اعلام کرد رسانه های مخالف با شهرداری بابل حق ندارند در نشست های خبری این مجموعه شرکت کنند و خبرنگارانی که اخبار مطلوب شهرداری بابل را انتشار دهند ملاک ما بوده و می توانند در برنامه های ما شرکت کنند!

photo_2016-05-31_21-19-11

اگر چه از شهرداری و شورای این شهر همیشه اخبارهای عجیب و غریب به گوش می رسید، این خبر هم دور از انتظار نبوده و نباید از انتشار این نوع اخبار تعجب کرد!

سردار حسین بیژنی که چندماهی است شهردار این شهر منصبوب گردیده است نسبت به انتشار خبر امور رسانه شهرداری واکنش نشان داد و از اصحاب رسانه عذرخواهی کرد.

بیژنی نوشت:  به اطلاع میرسانم که خبر درج شده پیرامون موضوع اعلام شده در سایت شهرداری که منجر به تکدر خاطر اصحاب رسانه گردیده به هیچ وجه مورد تایید اینجانب نبوده و به محض اطلاع از آن در همان تاریخ به شدیدترین وجه اداری ممکن با خاطی که خودسرانه و براساس دیدگاه و برداشت شخصی مبادرت به انعکاس این مطلب نمود و متاسفانه خود نیز به نوعی از اصحاب رسانه محسوب می شد برخورد گردیده است و در پی آن از مسولیت خود عزل گردید.

Preview-bijhani
شهردار بابل که قبلا مدیرعامل شرکت واحد تهران را در کارنامه خود دارد، ادامه داد: لذا هرچند این عذرخواهی شاید مورد قبول عزیزان نباشد، اما صادقانه عنوان می نمایم که اصلا دیدگاه حقیر در مورد ارتباط و تعامل با رسانه چنین نبوده، نیست و نخواهد بود و شاهد مدعای اینجانب نیز نحوه تعامل چندین ساله ام با رسانه های ملی کشور، استانهای مختلف و به ویژه شهر تهران بوده است.
بیژنی در عین حال نقد صورت گرفته در رسانه ها را غیر منصفانه نامیده، ادامه داد: بهتر بود که قبل از مذاکره با اعضای محترم شورای اسلامی شهر و … با اینجانب گفتگو می نمودند تا موضوع بر ایشان عیان گشته و بهتر قضاوت می کردند، اما اینجانب و همکارانم طی تصدی چهار ماه اخیر اقدامات بسیاری را در راستای برنامه اعلام شده ام به انجام رسانده ایم که در این مجال و مقال نمی گنجد و قضاوت در مورد آنها را به مردم شریف و افراد بی غرضی می سپاریم که دل در گرو خدمت به مردم شریف بر مبنای سنگ محک صداقت دارند.

اگر چه بعضی از رسانه ها در بیان انتقادات بی آنکه رسالت خبری را در نظر بگیرند و یا اینکه کارشناسی لازم را در بیان گزارش ها و دیدگاه ها لحاظ کنند اما آستانه تأمل و تعامل مدیران این شهر و استان پایین بوده و گاها به جای پاسخ مناسب، تهدیدهایی را شاهد بودیم.

اشاره می شود شهردار بابل خانم “ع” که مسئولیت امور رسانه ای شهرداری را بر عهده داشت را اخراج کرد.

 

انتهای پیام/


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18508

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.