تاریخ ارسال : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عرضه تعلیم های فنی و حرفه ای به ایتام ضروری هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی که به استان شهر قم عزیمت کرده است، صبح سه شنبه با حضور در مرکز دارالایتام حضرت حمزه(ع)، اظهار کرد: از اینکه در جمع کودکان ایتام حضور یافته ام خوشحالم و امید دارم تمامی آنان موفق باشند.

ریاست مجلس شورای اسلامی خطاب به کارکنان مرکز دارالایتام اظهار کرد: کارکنان و مسئولین دارالایتام کار ارزشمندی دارند و علی رغم اینکه کار آنان دشواری هایی بهمراه دارد، اما انجام این کار برکت دارد.

لاریجانی تصریح نمود: کارکنان در مرکز دارالایتام خداوند را شاکر باشند، کارکردن برای ایتام عزیز، ثمره های معنوی بهمراه دارد.

امید دارم علاوه بر اینکه درس های خود را خوب بخوانید، در کنار آن اقدامات فنی و حرفه ای که مورد علاقه تان است، یاد بگیرید.

ریاست قوه مقننه یادآور گردید: به مسئولین و کارکنان دارالایتام سفارش می کنم شرایطی را مهیا کنند که کودکان بتوانند علاوه بر درس خواندن، حرفه نیز به کودکان ایتام بیاموزید.

دیدار ریاست مجلس با خانواده شهدا

لاریجانی علاوه بر این دیشب با حضور در منزل شهید دفاع مقدس حسن حاج غفاری با خانواده این شهید گرانقدر دیدار و اظهار کرد وگو کرد.

وی پس از آن با حضور در منزل شهیدان دفاع مقدس اسماعیل، حسن و حسین سلیمانیان بیدگلی با خانواده این شهدای گرانقدر نیز دیدار و اظهار کرد وگو کرد.

حضور در منزل شهیدان سید هاشم و سید رسول هاشمی نسب و دیدار با خانواده این شهدا از دیگر برنامه های دیشب ریاست مجلس شورای اسلامی در شهر قم بود.

دیدار با چهره ماندگار کشور

لاریجانی علاوه بر این با حضور در منزل استادمحمد گلیار چهره ماندگار کشور با وی دیدار و اظهار کرد وگو کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92603

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.