تاریخ ارسال : ۲۲ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عرضه روشهای جذب مراجع مالی جهت احداث خوابگاه نرمال دانشجویی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر محمدرضا فراهانی در نهمین اجلاس معاونان فرهنگی و دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی کشور که در وزارت بهداشت برگزار شد، ساخت خوابگاه نرمال و تامین بودجه این حوزه را یکی از مشکلات جدی دانشگاه های علوم پزشکی قرائت کرد و به ارزیابی روش های جذب مراجع مالی برای ساخت و احداث خوابگاه های نرمال دانشجویی پرداخت.

معاون فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت راه دیگر را دعوت از بخش خصوصی برای احداث خوابگاه های دانشجویی عنوان نمود و اظهار کرد: در این شیوه بعد از ساخت خوابگاه دانشجوهای ماهیانه مبلغی برای هزینه ساکن کردن در خوابگاه پردخت می کنند و دانشجویانی که از قدرت مالی بهره مند نیستند نیز همچنان از خدمات رایگان استفاده خواهند کرد و هزینه ها را بعد از ورود به بازار کار پرداخت می نمایند.

فراهانی راهکار دیگر را همکاری دانشگاه در ساخت خوابگاه عنوان نمود و اظهار کرد: در این شیوه دانشگاه به جای بخش خصوصی ساخت خوابگاه را انجام می دهد و در ساخت خوابگاه نیز از نقشه های تهیه گردیده خوابگاه نرمال در معاونت فرهنگی و دانشجویی وزارت بهداشت استفاده می نمایند. در این شیوه نیز هزینه احداث خوابگاه از محل کرایه بهای خوابگاه به دانشگاه باز می شود.

معاون وزیر بهداشت رضایت دانشجوهای و احساس امنیت آنها در فضای دانشگاه را شاخص سنجش کارکرد معاونان فرهنگی و دانشجویی عنوان نمود و اظهار کرد:در محیط های دانشگاهی باید به گونه ای در مسیر حرکت کنیم که دانشجوهای احساس ناامنی نکنند و از ضریب امنیتی مطلوبی بهره مند باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=82975

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.