تاریخ ارسال : ۰۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عشق به امام حسین (ع) عشق به همه خوبی‌هاست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از کرمان، محمدرضا پورابراهیمی در شامگاه هشتم محرم در مسجد الزهرا(س) در جمع عزاداران خوزستانی مقیم کرمان اظهار داشت: هر مصیبتی هر قدر سنگین که به انسان وارد شود پس از مدتی این داغ در آدمی سرد شده و این از حکمت‌های خداوند است.

وی با اشاره به اینکه در ماجرای شهادت اباعبدالله(ع) در سال ۶۱ هجری افزود: در جاودانگی عزای سیدالشهدا(ع) سر الهی نهفته است که با وجود گذشت سال‌ها و قرن‌ها از این مصیبت همچنان در دل عاشقان این خاندان این داغ و این عزا تازه است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عشق و اردات به تمامی اهل‌بیت و امامان ما به این گونه است خاطر نشان کرد: اما ارادت به امام حسین(ع) در اوج و در قله این ابراز ارادت قرار دارد.

وی با بیان اینکه امام حسین(ع) هر چه که داشت برای رضای خداوند داد و این مصیبت در طول تاریخ و حتی در بین معصومین برای هیچ کس واقع نشد تصریح کرد: اباعبدالله(ع) از همه چیز خود برای رضای خداوند گذشت و این عزت، عظمت ابدی و جاودانگی را خداوند به امام حسین(ع) داد.

پورابراهیمی با بیان اینکه افتخار ما این است که پرچم ولایت علی‌ابن‌ابیطالب(ع) در این کشور برافراشته است گفت: سال‌ها تلاش کردند که این محبت، ارادت وعشق به اهل‌بیت(ع) را از ما بگیرند.

وی با بیان اینکه سال‌ها برگزاری مجالس اهل‌بیت(ع) ممنوع بود اظهارداشت: برنامه‌ریزی شده بود که ما را از اهل‌بیت(ع) جدا کنند اما نتوانستند که یکی از دلایل عدم موفقیت آن اداره الهی بود.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با قدردانی از تمام کسانی که ما را با مکتب و محبت اهل‌بیت(ع) پرورش دادند گفت: برگزاری مراسم عزای اباعبدالله(ع) را در این روزگار مدیون جانفشانی شهدا و امام خمینی(ره) هستیم.

وی با اشاره به زحمات جانفشانی‌ها و از خودگذشتگی‌های همه دلسوزان این سرزمین گفت: امروز ایران اسلامی توانسته پرچم اقتدار و عزت خود را در بین تمام کشورهای منطقه و دنیا برافراشته نگهدارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=67505

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.