تاریخ ارسال : ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۴۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عضویت ۳۸ کشتی گیری البرز در تیم ملی

حمید یاری در صحبت با خبرنگار مهر، با تعریف کارکرد هیئت کشتی استان البرز طی سال جاری، به برپایی بزرگ ترین لیگ کشتی در استان البرز با حضور هزار و ۴۰۰ کشتی گیر اشاره و اظهار کرد: بی شک برپایی مسابقاتی چون جام جهانی کودک و رقابت های جام شاهد در بالا بردن جایگاه کشتی البرز بسیار تاثیرگذار بوده هست.

وی با اهتمام بر اینکه در کمال خوشبختی مسابقات لیگ کشتی البرز در بالاترین سطح انجام شد، در ادامه به کارهای عمرانی این حوزه اشاره نمود و اضافه کرد: سالن کشتی شهید مطهری کرج در بهار سال ۹۶ بازسازی و دو مرتبه به فعالیت خود دنبال کرد.

ریاست هیئت کشتی استان البرز با اعلام اینکه تکمیل پروژه های عمرانی، بازسازی و نوسازی نخستین آکادمی کشتی سنتی و پهلوانی کشور در استان البرز انجام شده که در دهه فجر با حضور علاقه مندان به کشتی، پیشکسوتان و مسئولان استانی و کشوری به بهره برداری رسید، اظهار کرد: ۳۸ کشتی گیر البرزی در سال جاری و رتبه های سنی متفاوت به عضویت تیم ملی درآمدند.

وی علاوه بر این برپایی مسابقات جام جهانی کودک با حضور بیشتر از ۱۲ تیم بیگانه و داخلی در ورزشگاه انقلاب کرج، مراسم تجلیل از قهرمانان کشتی جهانی استان البرز توسط هیئت کشتی، برپایی مسابقات لیگ کشتی منطقه ای در خانه کشتی کرج، انجام مسابقات لیگ کشتی جوانان استان البرز را از دیگر کارهای انجام گرفته برشمرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92428

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.