تاریخ ارسال : ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۲۱:۵۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عقده گشایی سعودی ها بعد یک برد نوبرانه

شکست سنگین سپاهان برابر الإتحاد بازتاب زیادی در رسانه های عربستانی و شبکه های اجتماعی داشت.

به گزارش شلمچه نیوز، سپاهان در دور گروهی لیگ قهرمانان آسیا شکست تلخی را برابر الإتحاد متحمل شد و با چهار گل بازی را واگذار کرد تا هیچ شانسی برای صعود به دور بعد نداشته باشد.تقابل تیم های ایرانی با عربستانی با توجه به جنجال سازی‌های اخیری که سعودی‌ها به وجود آوردند از حساسیت زیادی برخوردار است. خوشبختانه دو تیم تراکتور سازی و ذوب آهن با بازی های درخشانی که به نمایش گذاشتند با اقتدار برابر حریفان عربستانی به پیروزی رسیدند و به عنوان تیم نخست به دور بعد راه یافتند.

اما سپاهان آبروریزی کرد و سنگین ترین شکست برابر الإتحاد را تجربه کرد این درحالی بود که نماینده عربستان چند بازیکن اصلی خود را در ترکیب نگذاشته بود و به آنها استراحت داد با این حال سپاهان بازنده شد تا نشان دهد که در شرایط بسیار بدی قرار دارد.

رسانه های عربستانی از پیروی الإتحاد بسیار خوشحال هستند و شبکه های اجتماعی هم نوشتند که الإتحاد برابر فوتبال ایران آبروداری کرد و توانست شکست تراکتور و ذوب آهن را جبران کند.

کاش سپاهان هم می توانست در این دیدار به پیروزی برسد تا فوتبال ایران جواب محکم و دندان شکنی به سعودی‌ها دهد چرا که پیروز شدن در زمین بی طرفی که برای عربستانی ها همچون خانه است برتری فوتبال ایران را ثابت کرد.

خبرآنلاین

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15244

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.