تاریخ ارسال : ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۲۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

علم آموزی آلام بشری را کم شدن می دهد

وی از پرفسور ثبوتی بعنوان شخصیتی برجسته در حوزه علمی یادکرد و بابیان اینکه ثبوتی مربوط به زنجان نبوده و به تمام دامنه جامعه علمی اختصاص دارد، دنبال کرد: بی شک پرفسور ثبوتی را ضروری هست مثال حقیقی آدمی دانست که باهمت خود توانسته هست کوهی از مشکلات را منتقل کرده و امروز بعنوان یک شخصیتی که جامعه علمی کشور به آن افتخار می کند، خدمات ارزنده ای را در این حوزه عرضه دهد.

خاتمی با اشاره به اینکه با علم آموزی می توان از آلام بشری کاست و خسارات اتفاقاتی زیرا زلزله را کم شدن داد، اضافه کرد: کشوری زیرا ژاپن توانسته هست با توسل به علم، لطمه های اتفاقاتی زیرا زلزله را به دست کم برساند، بنابراین ما هم ضروری هست از علم برای کم شدن خسارات این نوع اتفاقات در جامعه باشیم ولی با تأسف عادت کرده ایم بعد از واقع شدن اتفاقاتی این چنینی به دنبال مقصر باشیم.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان علاوه بر این با اهتمام بر اینکه دین اسلام به جد مسلمین را با علم آموزی تشویق می کند، افزود: سفارش اسلام به فراگیری علم نه از جهت سلطه، لکن برای رشد و تعالی مسلمین هست.

ثبت بنیاد عام المنفعه یوسف ثبوتی

علاوه بر این دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو در ایران از ثبت بنیاد عام المنفعه یوسف ثبوتی اطلاع داد و عنوان کرد: با مسرت این بنیاد بعد از حدود یک سال از طریق عده ای از دوستداران پرفسور ثبوتی موفق به اخذ مجوز گردید و به ثبت رسید.

نصیری قیداری علاوه بر این از ثبت بنیاد عام المنفعه یوسف ثبوتی اطلاع داد و با اشاره به اینکه با مسرت این بنیاد بعد از حدود یک سال از طریق عده ای از دوستداران پرفسور ثبوتی موفق به اخذ مجوز گردید و به ثبت رسید، دنبال کرد: بنیاد عام المنفعه یوسف ثبوتی کوشش خواهد کرد نام این مدرس گرانقدر را با پشتیبانی هایی که از پژوهشگران به عمل خواهد آورد، پایدار نگه دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75997

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.