تاریخ ارسال : ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۰:۵۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

علیزاده: به تمام فرنگی کاران نوجوان ایمان دارم/ امید دارم از دست دادن تورنمنت ها به ضررمان نشود

فرشاد علیزاده در اظهار کرد وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط فرنگی کاران نوجوان برای حضور در مسابقات قهرمانی قاره آسیا اظهار کرد: ۳ اردوی تمرینی برای حضور در مسابقات قهرمانی قاره آسیا در تقویم فدراسیون کشتی درنظر گرفته شده بود که ما با پشتیبانی های علاقمندان کشتی و دوستان خودمان ۲ اردوی دیگر را خارج از برنامه برای بررسی خوب تر بچه ها برگزار کردیم. ۳ اردو نیز برای مسابقات جهانی درنظر ۳ اردو نیز برای مسابقات جهانی گرفته شده هست. 

وی با اشاره به تحول صورت گرفته در ترکیب فرنگی کاران   نوجوان اظهار کرد: از تیم سال گذشته تنها محمد نصرتی را داریم که او نیز به یک وزن بالاتر رفته هست؛ سایر نفرات بی تجربه می باشند و در هیچ میدان بین المللی ای حضور نداشتند که این مبحث کار ما را دشوارتر از پیش می کند. در کمال تأسف با تعویق مسابقات جام یادگار امام و علاوه بر این از دست دادن جام برتری ترکیه، به سبب تغییر زمان برپایی آن، حضور در این ۲ تورنمنت را از دست دادیم و باید بدون هیچ میدان بین المللی و محک بیگانه، گام به میادین آسیایی و جهانی بگذاریم. 

 وی تصریح نمود: ۲ اردوی دیگر را تا مسابقات آسیایی داریم و مجبوریم در همین اردوها شرایط بچه ها را مورد بررسی قرار دهیم، هر چند که به هیچ عنوان قابل قیاس با حضور در مسابقه نیست. از سویی با این شرایط، میزبانی مسابقات آسیایی با ازبکستان هست که با توجه به توزیع سهمیه المپیک نوجوانان در مسابقات قاره ای کارمان دشوارتر هم خواهد گردید.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان اضافه کرد: در این مدت دشواری های بسیاری را متحمل شدیم، اما کوشش می نماییم در ۲ اردوی باقی مانده، فرنگی کاران امید دارم از دست دادن این تورنمنت ها به آسیب ما تمام نشود، ما نیز کوشش می کنیم علی رغم تمام این مشکلات و دشواری ها تمام قد بجنگیم. 

 علیزاده در مورد شانس های اکتساب سهمیه المپیک نوجوانان اظهار کرد: با توجه به اینکه هر کشور توان دارد ۲ سهمیه در المپیک داشته باشد و این سهمیه ها به نفرات اول و برندگان اکتساب مدال طلا تعلق می گیرد، کار دشواری خواهیم داشت، اما من به تمام بچه ها ایمان دارم. درست هست که زمان اندکی داشتیم، اما زحمات بسیاری کشیده ایم و در هر ۱۰ وزن، پتانسیل اکتساب سهمیه و مدال طلا را داریم، اما اگر می توانستیم در یکی دو میدان بین المللی، فرنگی کاران درست هست که زمان اندکی داشتیم، اما زحمات بسیاری کشیده ایم و در هر ۱۰ وزن، پتانسیل اکتساب سهمیه و مدال طلا را داریم، اما اگر می توانستیم در یکی دو میدان بین المللی، فرنگی نوجوان را محک بزنیم، بی شک بررسی بهتری از ترکیب تیم داشتیم و می توانستیم با قاطعیت بیشتری حرف بگوییم.

انتهای پیام/س


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95003

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.