تاریخ ارسال : ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

علی مطهری بعد از تأیید صلاحیت: نباید با انتخابات قهر کنیم

علی مطهری

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: باید با شور و نشاط مردم را دعوت به شرکت در انتخابات کرد، چرا که در بین کاندیداهای موجود افراد خوشفکر وجود دارند.

به گزارش شلمچه نیوز، علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در همایش حزب اعتمادملی که عصر امروز(دوشنبه) در موسسه الهادی برگزار شد، گفت: پس از حوادث سال ۸۸ به نظر می‌آید گروهی خود را صاحب انقلاب معرفی می‌کنند و درصدد هستند انقلابیون اولیه را به حاشیه برانند و تلاش مستمر هم دارند.

وی افزود: این فرصت‌طلب‌ها حتی ممکن است با اصل این حرکت انقلاب اسلامی هم موافق نباشند، اما بعد از پیروزی این انقلاب خیلی پرشورتر و با شعارهایی تندتر وارد میدان شدند و می‌خواهند انقلابیون اصیل را به حاشیه برانند.

مطهری خاطرنشان کرد: ما در گذشته هم شاهد چنین اتفاقاتی بودیم، چرا که دیدیم ستارخان‌ها و باقرخان‌ها را نیز به حاشیه راندند و در عزلت از دنیا رفتند و در عین حال عین‌الدوله‌ها مناصب را به دست گرفتند.

نماینده مردم تهران در مجلس در ادامه اظهار داشت: اگر مراقبت نکنیم ممکن است چنین آفتی انقلاب را به بیراهه بکشاند. انقلابیون اصیل باید در مقابل این حرکت فرصت‌طلب‌ها مقاومت کنند، البته مقاومت هم صورت گرفت، چرا که آنان می‌خواستند بسیاری از شخصیت‌ها را از دایره نظام خارج کنند.

این نماینده مجلس تصریح کرد: تفرقه‌ای که امروز در کشور و انقلاب حاکم شده ناشی از کم‌رنگ شدن اخلاص‌ها و خلوص نیت‌هاست، اما همه باید به خاطر بیاوریم که طبق گفته امام(ره) این وحدت کلمه بود که ما را پیروز کرد.

مطهری افزود: باید بپذیریم که نقش مردم در کشور، انقلاب و جمهوریت به بهانه‌های مختلف کمتر شده که این باید اصلاح شود.

نماینده مردم تهران در مجلس خطاب به اصلاح‌طلبان با تأکید بر اینکه نباید با انتخابات قهر کنیم، گفت: در انتخابات مجلس نهم، اصلاح‌طلبان انتخابات را تحریم کردند و باعث شدند مجلسی چون مجلس نهم تشکیل شود. در مجلس هشتم ۵۰ تا ۶۰ نماینده خوشف‌کر و دردمند که درد جامعه را می‌فهمیدند وجود داشت، اما در مجلس نهم این تعداد کمتر از ۱۰ نفر است.

این نماینده مجلس افزود: باید با شور و نشاط مردم را دعوت به شرکت در انتخابات کرد، چرا که در بین کاندیداهای موجود افراد خوشفکر وجود دارند. انشاءالله ترکیب مجلس را تغییر دهیم و یک خانه‌تکانی ایجاد شود.

مطهری در پایان گفت: قبلاً هم گفته‌ام چه صلاحیت من تأیید شود چه نشود، من همه مردم را به شرکت فعال در انتخابات دعوت می‌کنم، چون راهی جز این نیست.

تسنیم


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11049

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.