تاریخ ارسال : ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۵:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عملیات اجرایی پایاب سد گیوی از طریق فاینانس خارجی آغاز شود

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از اردبیل، بشیر خالقی پیش از ظهر امروز در جلسه ارائه راهکارهای اجرای پروژه پایاب سد گیوی اظهار داشت: با توجه به اهمیت اتمام  پروژه  سد گیوی نیاز است که  عملیات اجرایی این پایاب هر چه سریع‌تر از طریق فاینانس و سرمایه‌گذاری داخلی انجام شود تا بتوانیم در کم‌ترین زمان ممکن شاهد تکمیل و بهره‌برداری این پروژه باشیم و به اهداف مورد نظر خود در این زمینه دست یابیم.

وی افزود: طرح‌های آبی جنوب استان اردبیل در حال حاضر مورد بی‌مهری قرار گرفته‌اند که نیاز است برای حل مسئله اتمام طرح‌های آبی در این شهرستان از جمله پروژه‌هایی چون فاضلاب شهر گیوی، عملیات پایاب سد گیوی و پنج سد معیشتی شهرستان کوثر در دستور کار قرار داده شود تا بتوانیم مشکلات و مطالبات در این شهرستان را برطرف کرده و شاهد جلب رضایت مردم باشیم.

نماینده مردم شهرستان‌های کوثر و خلخال در مجلس شورای اسلامی گفت: پایاب سد گیوی باید تا الان به بهره‌برداری می‌رسد که به همین دلیل هم‌اکنون اجرای این پروژه باید با جدیت و اهتمام ویژه مورد توجه واقع شود تا بتوانیم با تامین اعتبارات لازم اجرای این پروژه حیاتی را تسریع بخشیم.

خالقی بیان کرد: ارائه تسهیلات بانک زمین و انجام حمایت‌های لازم برای حل این مسئله باید مورد توجه واقع شود چرا که در حال حاضر با مهاجرت و بیکاری در شهرستان روبه‌رو هستیم و در صورت تعویق در اجرای این پروژه مردمی این معضلات اجتماعی یقیناً رو به افزایش خواهد بود.

وی تصریح کرد: انتظار می‌رود که برای اجرای پروژه پایاب سد گیوی مدیرکل آب منطقه ای استان در اسرع وقت نسبت به برگزاری مناقصه برای واگذاری پروژه به پیمانکار داخلی در راستای اجرای خط انتقال از طریق فاینانس اقدام کند تا بتوانیم مشکلات و مسائل را در این زمینه برطرف کنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=70538

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.