تاریخ ارسال : ۱۸ خرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

“عملیات داعش در تهران خشم شب ناکام بود”


شلمچه نیوز- محمد محمد رضایى نماینده ادوار مجلس شوراى اسلامى؛ عبورازمسیر ترددجمعیت ، شلیک به افرادبى دفاع در مکان عمومى ارزش نظامى ندارد. داعش و حامیان بین المللى اش بعد از سالها تهدید و برنامه ریزى براى ایجاد ناامنى در کشور پهناورى چون ایران بالاخره تمام توان عملیاتى خود رادیروز در دو مرحله به نمایش گذاشتند.
– ورود به مرقد مطهر امام(ره) و یا هر مکان مشابه دیگرى به قصد ترورو انفجار همانقدر سهل است، که رفتن به یک پارک براى تفریح !
-ورود به بخش مراجعات مردمى خانه ملت در روزهایى که مجلس شوراى اسلامى جلسه علنى دارد. همچون عبور بدون کارت از گیت هاى مترو و بى آرتى در اوقات پر ازدحام است.
اتفاقى که تروریستها براى نفوذ به ساختمان ادارى مجلس رقم زدند.بى شباهت به نفوذ افرادى است ، که بدون تهیه بلیط با سو استفاده از شلوغى جمعیت از گیت عبور به ایستگاه مترو یا اتوبوس خودرا مى رسانند. تا به مقصد بروند.
تفاوتى که دراین حرکتها وجود دارد. مراجعین به مجلس قبلن وسایل همراه را به صندوق امانات سپرده با دردست داشتن برگه ورود ابتدا از دستگاه ایکس روى عبور سپس به پشت گیتى که شبیه مترو و بى آرتى است، مى رسند. از آنجا وارد راهرویى معمولى مى شوند. که به دفاتر ملاقات مردمى نمایندگان و دیگر ورودیها به ساختمان اصلى پارلمان منتهى است.
کثرت مراجعین از اقصى نقاط کشور به مجلس براى ملاقات وکلا ،عبور و مرور دهها کارمند قوه مقننه، مهمانان ، خبرنگاران ، کارشناسان و مدیران وزارتخانه ها و سازمانها ، نمایندگان فعلى وقبلى، رابطین پارلمانى ، تماشاچیان و،،،،، از این مسیرها به چند هزارمى رسد. لزوم رعایت حرمت مراجعین توسط ماموران ووو محیط را براى نفوذ تروریستها به این مکان عمومى فراهم کرده بود.
نکته مهم اینجاست . در نتیجه مقاومت جانانه کادر حراست و حفاظت مجلس که با لباس غیر نظامى و ظاهرى آراسته در مبادى ورودى انجام وظیفه مى کنند. سد راه تروریستها به لایه دوم مى شوند. آنان با وجود غافلگیرشدن و عدم دسترسى فورى به تجهیزات دفاعى مهاجمین را از رسیدن به ورودى صحن پارلمان که هدف اصلى شان بود. ناکام مى گذارند. نقشه دشمنان برهم زدن جلسه رسمى و تعطیلى پارلمان ایران و بهر بردارى جهانى از آن بود. پارلمانى که چهار دهه و در طول درگیرهاى داخلى ، جنگ خارجى . زیر ترکش موشکها، بمب ها و انفجارات روى تعطیلى به خود ندیده است.چهارشنبه ٩۵/٣/١٧ روزتاریخى دیگرى در کارنامه مجلس شوراى اسلامى ایران ثبت خواهد کرد. در حالیکه بیرون صحن زدو خورد مسلحانه بین مهاجمین و مدافعین مجلس جریان داشت. جناب دکتر پزشکیان فرزند دلاور آذربایجان برخاسته از دامان کردستان همسو با سلحشوران حفاظت و حراست ، همسنگر با دیگر نمایندگان ملت در مجلس ایران با اقتدار سینه خود را در برابر گلوله داعش سپر کردند. به اتفاق جلسه رسمى را مدیریت و داغ تعطیلى مجلس ایران راکه ارمغان آزادیخواهى ملت ماست. به دل داعش و داعشیان خون آشام گذاشتند. دست خدا بر سر آنان باد. دیروز و در ادامه آرمانهاى انقلاب شهداى دیگرى تقدیم شد.مجروحین بسیارى تحمل دردکردند. نگرانیهاى جدیدى بر ملت عزیز ما تحمیل شد. تا راه استقلال و آزادى میهن ما مستدام بماند.
تهاجم آنى، بستن صف مردم به رگبار، شکستن شیشه گیت ، کشتن کنترل چى ورسیدن به ساختمان ادارى ، قتل عام شهروندان عادى در مسیرى که یک سرباز مسلح نیز مشاهده نمى شد. حد اکثر استعدادى بود که این تیم بین الملى ترور در برابر ایستادگى حافظان و نمایندگان مجلس ایران از خود نشان داد. ترقه بازى زیبنده ترین نامى بود. که رهبر عزیزمان بر این عملیات ناکام گذاشتند. دشمنان خارجى و ایادى داخلیشان بداند. که ایران چند صدایى در برابر شان یک صدااست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=52405

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.