تاریخ ارسال : ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۴۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عملیات روانی با خبر دروغ در روزنامه شرق!

روزنامه شرق پس از چند روز فضاسازی و بازی تیتری با حصر دو تن از سران فتنه، در توضیحی چند خطی به دروغ بودن این فضاسازی اذعان کرد!
به گزارش شلمچه نیوز، این روزنامه پیش از این در تیترهای بزرگ، برای سران فتنه معرکه‌گیری کرد و از جمله در تیتر اول روز شنبه نوشت؛ «واکنش‌ها به خبرهای تازه درباره حصر – چراغ سبز برای دیدار محصوران»، شرق اما دیروز از دروغ بودن فضاسازی خود خبر داد بدون اینکه همین توضیح را در تیتر اول خود منعکس کند یا حتی کوچک‌ترین تیتری را به موضوع اختصاص دهد!
این روزنامه دیروز در گزارشی چند خطی نوشت: در روزهای پایانی هفته گذشته، انتشار برخی نقل‌قول‌ها موجب شد گمانه‌زنی درباره پیشرفت احتمالی در حل مسئله حصر، به سرخط خبرهای رسانه‌ها تبدیل شود. در همین پیوند ماجرای دیدار با محصوران، نخست از نشست علی مطهری، نایب رئیس مجلس در دانشگاه فردوسی مشهد سر زبان‌ها افتاد. کمی بعدتر علی مطهری خبر منتشر شده از سوی ایسنا را تصحیح کرد و گفت دیداری با محصوران نداشته، اما تلاش‌ها و برنامه‌هایی در راه است تا بتواندبا سه شخصیت سیاسی در حصر گفت‌وگو داشته باشد.
شرق می‌افزاید: اکنون پیگیری‌ها حاکی از آن است که دستگاه‌های ذی‌ربط و مسئول در ماجرا، همچون گذشته، مشغول انجام وظیفه خود در این رابطه هستند و آنچه به تازگی دراین‌باره مطرح شده، صرفا گمانه‌زنی رسانه‌ای بوده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=41363

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.