تاریخ ارسال : ۰۲ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۷:۱۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عملیات لوله گذاری آب شرب در مجتمع مسکونی ساحلی مانلی محمودآباد به اتمام رسید

 

مدیر امور آبفاشهری محمودآباد از اتمام عملیات لوله گذاری آب شرب در مجتمع مسکونی ساحلی مانلی این شهر خبر داد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس رضاعلی آملی، با بیان اینکه این مجتمع دارای ۱۴۴ واحد مسکونی است، افزود:  بنا بر درخواست هیات مدیره مجتمع، امور آبفاشهری محمودآباد از اول مرداد ماه اقدام به حفاری و لوله گذاری به طول ۱۶۰۰ متر با اقطار ۱۶۰،۱۱۰ و ۶۳ میلی متر نموده است.

وی ، ادامه داد: به منظور تامین آب شرب ساکنان این مجتمع، یک دستگاه شیرفلکه  ۱۵۰ و ۴ دستگاه شیرفلکه ۱۰۰میلی متری نصب شد.

kjlkkjh

مدیر امور آبفاشهری محمودآباد، هزینه صرف شده برای لوله گذاری و ایجاد شبکه آبرسانی را یک میلیارد و یکصد میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: تمامی هزینه های اجرایی این طرح از سوی ساکنان مجتمع مسکونی مانلی پرداخت شد و نظارت بر اجرای این طرح برعهده این امور بوده است.

مهندس آملی، با بیان اینکه فروش انشعاب آب ساکنان این مجتمع از هفته آینده آغاز می شود، گفت:  درحال حاضر آب مورد نیاز ساکنان مجتمع از طریق چاه تامین می شود که بنا بر موافقت صورت گرفته با آب وفاضلاب روستایی، تامین آب شرب این مجتمع بر عهده آب وفاضلاب شهری قرار گرفت که در اولین اقدام عملیات لوله گذاری آن اجرا و به اتمام رسید.

هیئت مدیره مجمع مسکونی ساحلی مانلی نیز به دلیل مساعدت در آبرسانی به این مجتمع، با اهدای لوح تقدیر از مهندس رضا علی آملی مدیر و مهندس رحمت الله شیری کارشناس دفتر فنی امور آبفا محمودآباد قدردانی کرد.

گفتنی است مجتمع مسکونی مانلی دارای ۷۲ واحد مسکونی مستقل و ۶ بلوک ۱۲ واحدی ، درمجموع ۱۴۴ واحد می باشد.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=23446

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.