تاریخ ارسال : ۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۱۴:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عکسِ بطری آب معدنی ۷۰ هزار ریالی

این کارشناس اداره غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو قیمت فروش حداکثری آبهای معدنی مذکور را بر اساس اعلام شرکت ۷ هزار تومان بیان کرد.

 یک کارشناس اداره غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو گفت: آب‌های بسته بندی شده گرانقیمت ارائه شده در رستورانهای لوکس – غیر قانونی، قاچاق و مورد تائید نیست.

به گزارش تسنیم، معصومه تکلو – کارشناس اداره غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو درباره ارائه آبهای آشامیدنی بسته بندی شده گرانقیمت در رستوان‌های لوکس اظهار داشت: فقط آب بسته بندی شده وارداتی دارای مجوز ورود معتبر، مربوط یکی از  آب معدنی‌های کشور گرجستان است که مجوز مربوطه آن تا اوایل آذر ماه سال ۹۶ اعتبار دارد.

عکسِ بطری آب معدنی ۷۰ هزار ریالی

تکلو اضافه کرد: پیرو استعلام صورت گرفته از شرکت وارد کننده؛ واردات شرکت فوق بیش از دو محصول نبوده است که محصولات آنها نیز در حال حاضر در بازار موجود نیست.

به گزارش ایفدونا – این کارشناس اداره غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو قیمت فروش حداکثری آبهای معدنی مذکور را بر اساس اعلام شرکت ۷ هزار تومان بیان کرد.

وی در خصوص دیگر برندهای آب‌های بسته بندی شده وارداتی موجود در بازار کشور افزود: به استثناء مورد فوق الذکر که واردات آن به‌صورت قانونی ثبت شده است؛ سایر موارد به صورت غیر قانونی و قاچاق وارده شده است و به هیچ وجه مورد تایید سازمان غذا و دارو نیست.

مطالب مرتبط

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=21413

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.