تاریخ ارسال : ۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۱:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عکس ها جدید فیلم ایکس مِن منتشز شد/حضور دو مرتبه آدم های عجیب+عکس

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، تازه ترین عکس ها از حضور “مایکل فاسنبندر” در فیلم سینمایی “تاریکی ققنوس” از سری فیلم های مردان ایکس در نقش “مگنیتو” به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، تازه ترین عکس ها از حضور “مایکل فاسنبندر” در فیلم سینمایی “تاریکی ققنوس” از سری فیلم های مردان ایکس در نقش “مگنیتو” منتشر شد.

مدتی قبل فیلمبرداری تازه ترین نسخه فیلم سینمایی “مردان ایکس” با اسم “تاریکی ققنوس” به کارگردانی “سیمون کینبرگ” مدتی قبل فیلمبرداری تازه ترین نسخه فیلم سینمایی “مردان ایکس” با اسم “تاریکی ققنوس” به کارگردانی “سیمون کینبرگ” تمام شد.

عکس ها جدید فیلم ایکس مِن منتشر شد/حضور دو مرتبه انسان‌های عجیب+عکس/////////////////سه شنبه

سیمون کینبرگ در کنار مارک گوردن و ریدلی اسکات مشغول تهیه کنندگی فیلم سینمایی “کشتن در قطار فوری السیر شرق” بوده که داستان آن پیرامون کانون کشتن یک آمریکایی در قطار و کوشش کارگاه “هرکول پوارو”

این قسمت از فیلم “مردان ایکس” با توجه به اسم آن توجه ویژه‌ای به شخصیت “فونیکس” با بازی “سوفیا ترنر” این قسمت از فیلم “مردان ایکس” با توجه به اسم آن توجه ویژه‌ای به شخصیت “فونیکس” با بازی “سوفیا ترنر” خواهد داشت.

وی تاحالا سه نسخه از این فیلم را تهیه‌کنندگی کرده و در حال حاضر علاوه بر تهیه‌کنندگی “مردان ایکس-جهش یافته جدید”، وی تاحالا سه نسخه از این فیلم را تهیه‌کنندگی کرده و در حال حاضر علاوه بر تهیه‌کنندگی “مردان ایکس-جهش یافته جدید”، کارگردانی این نسخه را نیز عهده دار است.

عکس ها جدید فیلم ایکس مِن منتشر شد/حضور دو مرتبه انسان‌های عجیب+عکس/////////////////سه شنبه

تاحالا حضور بازیگرهایی مثل “مایکل فاستبندر”، “جیمز مک‌آوی”، “جنیفر لارنس”، “جسیکا چیستن”، “نیکولاس هولت” و “سوفیا ترنر” تاحالا حضور بازیگرهایی مثل “مایکل فاستبندر”، “جیمز مک‌آوی”، “جنیفر لارنس”، “جسیکا چیستن”، “نیکولاس هولت” و “سوفیا ترنر” در این فیلم قطعی گردیده هست. این درحالی هست که با خداحافظی “هیو جکمن” از این مجموعه دیگر شاهد حضور شخصیت “ولوورین”

طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این فیلم ۲ نوامبر ۲۰۱۸ اکران بین‌المللی خود را شروع خواهد کرد. نکته جالب ساخت نسخه همزمان مردان ایکس با اسم “جهش یافته تازه” نکته جالب ساخت نسخه همزمان مردان ایکس با اسم “جهش یافته تازه” هست که در حال فیلمبرداری هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=96204

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.