تاریخ ارسال : ۰۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۱:۵۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

عیادت امام جمعه بابل از بیماران سرطانی

حجت الاسلام روحانی امام جمعه محترم شهرستان بابل یکشنبه ۴ بهمن ۹۴ از بیماران سرطانی این مرکز عیادت کردند.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از روابط عمومی بیمارستان آیت ا… روحانی(ره) بابل، در این دیدار امام جمعه بابل بر بالین بیماران بخش هماتولوژی حاضر شدند و از نزدیک جویای احوال بیماران شده و برای همه عزیزان از خداوند منان آرزوی سلامتی کردند.
همچنین در پایان این دیدار ، نشستی در دفتر ریاست بیمارستان روحانی با حضور  امام جمعه  و ریاست بیمارستان برگزار شد که دکتر صادقی ریاست این مرکز ضمن ارائه گزارشی از این مرکز و کمبودهای تجهیزاتی از ایشان در جهت سوق دادن خیرین  در امر سلامت استمداد خواستند .

IMG_1537

امام جمعه هم فرمودند : بنده با چند نفر از خیرین بزرگوار صحبت کردم و اهمیت این موضوع رو یاد آور شدم … انشاءا… در آینده نزدیک شاهد حضور پررنگ خیرین در حوزه سلامت باشیم و ادامه دادند درتحقق این امر تمام تلاش خود را خواهم کرد .

 

در پایان حجت الاسلام حسن روحانی امام جمعه محترم شهرستان بابل پیام مکتوبی  در تشکر از مسئولین این مرکز مرهون نمودند:

بسمه تعالی
در تاریخ چهارم از بهمن ماه ۹۴ توفیق دیدار از بیمارستان مرحوم آیت ا… روحانی ولو به قصد معالجه شخصی و دیدار از بیماران و عیادت از آنان حاصل شد .

بحمدا… شرایط نسیتا مطلوب رفتاری و درمانی جای تشکر را برای این کمترین و سایر بازدیدکنندگان می طلبد که صمیمانه از زحمات ریاست ، مدیران و سایر خدمتگذاران تشکر می کنم.

بدون شک بیمار نیازمند به عواطف بیشتر است تا همگام با بیماری و مداوا و درمان زمینه آرامش بیشتر فراهم آید. از خداوند متعال توفیق فزون تر برای همه عزیزان خواستارم.

با تشکر

مجتبی روحانی

امام جمعه بابل


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10039

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.