تاریخ ارسال : ۲۰ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فاتحان والفجر ۸ انقلاب را در ۷ اسفند تنها نمی‌گذارند

۳۰ سال پیش در چنین روزی فرزندان این ملت حماسه عملیات والفجر ۸ را رقم زدند. شب بیستم بهمن سال ۱۳۶۴ یکی از شب‌های به‌یادماندنی و تاریخی دفاع مقدس و حتی جنگ‌های کلاسیک دنیا است. هنگام وداع فرا رسیده است.

شلمچه نیوز-  علیرضا سجادی‌فر؛  بچه‌ها همدیگر را در آغوش می‌کشند و پیشانی‌بند یا زهرا(س) را بر سر می‌بندند. تا ساعتی دیگر عده‌ای از اینان با خدایشان ملاقات دارند! با غروب آفتاب به آب می‌زنند تا خود را به آن سوی رودخانه برسانند. دشمن نباید خبردار شود. کسی تا ساعت ۱۰ شب حق تیراندازی ندارد. ساعت ۱۰ و ۱۰ دقیقه است. فرمان حمله می‌رسد و رمز عملیات خوانده می‌شود؛ یا زهرا یا زهرا یازهرا. بچه‌ها یا زهراگویان بر دشمن می‌تازند. اروند پرخروش در برابر ایمان و اراده رزمندگان تسلیم می‌شود. ۹ صبح روز ۲۱ بهمن محور عملیات تا شهر فاو به دست رزمندگان اسلام در می‌آید. در عملیات والفجر ۸ هزاران غواص ایرانی پس از ماه‌ها آموزش شبانه‌روزی تن به دل رود سپردند تا بزرگ‌ترین حماسه جنگ تحمیلی را بیافرینند. غیرممکنی که به همت جوانان عاشق این سرزمین ممکن شد. باز هم ملت ایران حماسه‌ای آفرید و در عملیات‌های والفجر و کربلا کاری کرد کارستان و این بار متجاوز به کشور را از کارش پشیمان کرد و او را به خاک سیاه نشاند.
اکنون سال‌ها پس از دفاع مقدس، رزمندگان دیروز و فرزندان آن رزمندگان در کارزاری دیگر در قالب مدافعان حرم در حال دفاع از حرم اهل بیت و مرزهای اعتقادی نظام جمهوری اسلامی هستند. همانان که در نشان دادن وفا و صیانت از شجره طیبه اهل بیت(ع) مرزها را در نوردیدند و با ولایت‌پذیری و ایثار و شهامت و شهادت خود زیباترین تحلیل فلسفه قیام حسینی را برای جهانیان معنا و تفسیر عینی کردند. وفاداری این نسل به خون و راه شهدای دفاع مقدس و شهدای انقلاب اسلامی نشان می‌دهد که فرزندان انقلاب هم با بصیرت راه اسلاف خود را ادامه می‌دهند و گویی دفاع مقدس دیگری در حال رقم خوردن است. اراده‌های پولادین و عزم مصمم رزمندگان و مدافعان حرم رفته رفته نصرت آنان را در جبهه‌های مبارزه با تکفیری‌‌ها بروز می‌دهد.
حدود دو هفته دیگر قرار است این ملت حماسه‌ای دیگر بیافریند و در میدان آزمون دیگری قرار بگیرد، چرا که از یک طرف تبلیغات بیگانگان از رسانه‌های گوناگون و با لطایف‌الحیل و اشکال‌تراشی‌های بی مورد آنان در مسائل داخلی و از طرف دیگر دغل‌بازی‌های برخی افراد فرصت‌طلب در داخل دست به دست هم داده تا میان مردم و انقلاب و رهبر جامعه فاصله ایجاد کنند و به اصطلاح مردم را نسبت به مسائل داخلی، به خصوص انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی سست کنند، ولی مردم ایران همچون گذشته با بصیرت‌شان نشان خواهند داد که دین و شرف و عزت‌شان را آسان به دست نیاورده‌اند تا آسان از دست بدهند. این ملت اجازه نخواهد داد که کشورمان جولانگاه افراد وابسته و مزدور بیگانه شود، چرا که مردم ایران دل‌شان با انقلاب و امام و رهبر فرزانه انقلاب است و تا ظهور منجی عالم بشریت از انقلاب اسلامی و آرمان‌های آن و از راه امام و شهدا پاسداری خواهند کرد. این ملت شکرگزار نعمت ولی فقیه است، امنیت و عزت و استقلال سیاسی خود را مدیون شهدا می‌داند و آن را پاس خواهد داشت. با نگاه به موارد فوق درمی‌یابیم که درخت انقلاب اسلامی با خون‌های پاکی که به پایش ریخته شده است، درخت تناور و پرثمری شده است که دوستان از عزت و اقتدار آن خوشحال هستند و دشمنان روز به روز بر وحشت و اضطراب‌شان افزوده می‌شود.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=11054

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.