تاریخ ارسال : ۱۰ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۱۴:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فتنه‌گران حق ورود به مجلس ندارند

علیرضا زاکانی

دبیر کل جمعیت رهپویان گفت: اصولگرایان تا زمانی که حول اصول باشند و در خدمت مردم و در تبعیت از رهبری از هم سبقت بگیرند موفق خواهند شد.

به گزارش شلمچه نیوز، علیرضا زاکانی دبیرکل جمعیت رهپویان در گفت‌وگو با تسنیم، با اشاره به روند وحدت اصولگرایان اظهار داشت: اصولگرایان اگر از ائتلاف و وحدت صحبت می‌کنند محور این ائتلاف باید اصول، ارزش‌ها، ملاک‌ها و میزان‌ها باشد و توجه داشته باشند محور اصول بوده و کنار هم قرار بگیرند و همه سعی و تلاششان این باشد که تا لحظه آخر به اصول پایبند باشند.

وی برهمین اساس افزود: الحمدلله حکمیت سه فقیه بزرگ آیات عظام مصباح یزدی، موحدی کرمانی و یزدی امکانی را فراهم کرده که هم نظارت بر انجام اصول اصل اساسی باشد و هم اگر جایی به اشکال رسیدیم باحکمیت این بزرگواران رفع اشکال صورت می‌گیرد.

زاکانی تصریح کرد: اصولگرایان تا زمانی که حول اصول باشند و در خدمت مردم و در تبعیت از رهبر معظم انقلاب از هم سبقت بگیرند موفق خواهند شد.

دبیر کل جمعیت رهپویان با اشاره به حضور برخی عناصر فعال در فتنه ۸۸ در صحنه انتخابات خاطرنشان کرد: منافع ملی و مصالح کشور فراتر از مصلحت‌سنجی جزئی است که برخی بخواهند فشار بیاورند و مصلحت جزئی را جایگزین مسائل کلان کشور کنند.

وی در پایان تصریح کرد: موضوع فتنه فراتر از آن است که با رفع گله‌گذاری‌ها حل بشود. آنها در مسیری حرکت کردند که امنیت و آبروی نظام را به مخاطره انداختند و نباید انتظار داشته باشند با مراوده و تعامل و بدون توبه علنی در محضر ملت وارد مجلس شوند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=8340

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.