تاریخ ارسال : ۱۷ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۲:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فتنه های محلی عاملان سانحه تیراندازی به خودروی نماینده شادگان/ تعدادی در پی ایجاد ناامنی در خوزستان می باشند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس به نقل از خانه ملت،‌ مجید ناصری نژاد نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی به سانحه تیراندازی دیشب به خودروی شخصی اش اشاره نمود و اظهار کرد: دیشب با بعضی مسئولین در حوزه انتخابیه، میهمان یکی از دوستان بودیم که ناگهان صدای تیراندازی شدیدی شنیده گردید.

نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در این سانحه خودروی شخصی بنده و بخشدار و سایر مسئولین همراه مورد تیراندازی واقع گردید، اضافه کرد: تیراندازان خودروی بنده را می شناخته و به طور تعمدی آن را مورد شلیک گلوله قرار داده اند.

فیلم دوربین های مداربسته چه نشان دادند؟

ناصری نژاد دنبال کرد: بر طبق فیلم هایی که از دوربین های مدار بسته حاصله فرد از خودروی خود خارج و با به رگبار بستن خودروها از محل پیاپی شده هست.

دلایل و ریشه‌های تیراندازی؛ از رقابت های انتخاباتی تا فتنه های محلی

وی اظهار کرد: این سانحه توان دارد دلایل و ریشه‌های مختلفی داشته باشد؛ از رقابت های انتخاباتی گرفته تا فتنه های محلی و کارهای ضد انقلاب در این مدت.

عده‌ای در پی ایجاد ناامنی در خوزستان می باشند

ناصری نژاد با تاکید بر اینکه در چند مدت موخر عده‌ای از اشخاص در پی ایجاد ناامنی در خوزستان می باشند، اظهار کرد: عاملان زیادی پشت پرده هست و از مدت ها قبل به مسئولین در مورد ناامنی ایجاد شده در خوزستان اخطار داده بودیم.

وی با تاکید بر اینکه بنابراین این ناامنی ها زیادی از مردم کوچ کرده اند، تصریح نمود: وفور جنگ افزار در استان مشکلات عدیده ای را ایجاد نموده به همین علت باید جلوی رد و بدل شدن آن گرفته گردد.

این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه حمل جنگ افزار آن هم از سوی جوانان کم سن و سال در خوزستان خطر ساز هست، اضافه کرد: مردم با این وضع احساس امنیت نکرده و همیشه گمان تیراندازی به خود را خواهند داشت.

ناصری نژاد دنبال کرد: متاسفانه شب تا صبح تیراندازی های بسیار در منطقه به گوش می رسد که باید جلوی آن گرفته گردد.

وی با بیان اینکه کنترل ضعیفی بر حمل جنگ افزار در این منطقه صورت می گیرد، اظهار کرد: اگر تیراندازی به مسئولین باب گردد، خط قرمزی شکسته خواهد گردید که دیگر کنترل آن سخت می باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94827

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.