تاریخ ارسال : ۱۵ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۰۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فرآورده ها داخلی باید با کیفیت و نرخ مناسب به مردم ارائه گردد

حمید گرمابی در صحبت با خبرنگار مهر اظهار کرد: تحقق شعار سال کنونی همت همه مردم و مسئولین را می طلبد و همانگونه که  مردم از تولیدکنندگان داخلی پشتیبانی می کنند ، تولیدات هم باید با کیفیت و نرخ مناسب عرضه گردد.

وی اضافه کرد: به سبب کوچ بیشتر از حد روستاییان به شهرها، مسئولاندولتی به این نتیجه دست یافته اند که باید جلوی این روند گرفته گردد و پشتیبانی از اشتغال روستایی و عرضه تسهیلات با بهره ۶ درصد را در پیش گرفته اند.

عضو کمیسیون صنعت های و معادن مجلس شورای اسلامی دنبال کرد: جوانان تحصیل کرده روستاها توان دارند با ایجاد شرکت تعاونی و عرضه طرح های اقتصادی از این تسهیلات استفاده نمایند.

وی گفته بود: معضل دیگری که امروزه در کشور ایجاد شده هست خطر بحران آب هست و باید اظهار کرد متاسفانه در بخش کشاورزی بیشترین هدررفت آب را داریم و باید به سمت کشاورزی مکانیزه حرکت کنیم.

وی اظهار کرد:  بخش زبرخان به زودی مبدل به شهرستان می گردد و این سوژه ای هست که ۱۵ سال در جریان هست که قرار بود در جلسه چهارشنبه آخر سال کمیسیون تقسیمات کشوری مطرح گردد که کمیسیون تشکیل نشد ولی قطعی هست در نخستین جلسه ی کمیسیون بعد از تعطیلات مطرح و و به تصویب رسد تا مردم این منطقه به حقی که سالها است تضییع شده برسند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=94569

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.