تاریخ ارسال : ۱۲ آذر ۱۳۹۴ ساعت : ۱۶:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فراخوان ماهیگیران برای کشف اجساد زائران فریدونکناری

مینی بوس

رئیس اداره جمعیت هلال احمر آمل با اشاره به تلاش نیروهای امدادی برای پیداکردن زائران حادثه مینی بوس آمل، گفت: ماهیگیران محلی برای پیداکردن اجساد زائران فریدونکناری بسیج شدند.

به گزارش شلمچه نیوز، جمشید نیک‌زاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در آمل، با بیان اینکه مرحله دوم جست‌وجوی مفقودین زائران کربلا از روستای جزین فریدونکنار توسط شش تیم امدادی از جمعیت هلال احمر به همراه تیمی از بخشداری و دو تیم از آتش نشانی و تیم های مردمی آغاز شده است، اظهار داشت: در این جستجو حدود ۱۰۰ نیرو بکارگیری شده که متاسفانه تاکنون از یافتن چهار مفقودی خبری نشده است.

وی افزود: برای ادامه این جستجو جلسه‌ای اضطراری در بخشداری لاریجان جهت استفاده از ماهیرگان محلی و افراد بومی تشکیل شده است.

نیکزاد با اعلام اینکه سعی داریم جهت یافتن اجساد مفقودشدگان با کمک و شناخت این ماهیگران محلی و افراد بومی قبل از تاریکی هوا این زائران را پیدا کنیم، اذعان داشت: تاکنون در این عملیات ۱۰ دهیار و ۱۵ ماهی‌گیر برای یافتن حادثه‌دیدگان سقوط مینی‌بوس اعلام آمادگی شده است.

وی عنوان کرد: تاکنون هفت جسد از این حادثه روز گذشته تحویل مسئولان داده شده و با فوت یکی از مصدومان در بیمارستان شب گذشته تعداد کشته‌ها به هشت نفر رسید.

نیکزاد با بیان اینکه شش مصدوم حادثه در بیمارستان بستری هستند و جستجو برای یافتن جسد چهار نفر نیز ادامه دارد، خاطرنشان کرد: تمامی سرنشینان این مینی‌بوس مرد و اهل روستای جزین فریدونکنار بودند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=6709

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.