تاریخ ارسال : ۰۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۲۲:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فراخوان مسابقه نقاشی با موضوع “آب=زندگی” ویژه کودکان و نوجوانان در مازندران

مدیر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران از برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع “آب = زندگی”  ویژه کودکان  و نوجوانان خبر داد.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از شرکت آبفاشهری مازندران، بهمن آذرمنش ضمن اعلام خبر بالا، افزود: این مسابقه با هدف گسترش فرهنگ صحیح مصرف آب بین آحاد جامعه و نیز استفاده از توانایی هنری کودکان و نوجوانان در ارایه شیوه های نوین صرفه جویی در مصرف انرژی به ویژه آب برگزار می شود.

وی، با بیان اینکه این مسابقه در دو بخش کودک و نوجوان با موضوعات جداگانه برگزار می شود، افزود: محورهای این مسابقه در بخش کودک شامل:

۱-چگونه ممکن است آب آلوده شود؟

۲- آب از کجا و چگونه به دست می آید؟

۳- آب آلوده چه ضرری دارد؟

۴- چگونه می توان آب را نگهداری کرد؟

۵- چه کار کنیم تا آب هدر نرود؟

و در بخش نوجوان:

۱- در انجام چه مشاغلی به آب نیاز است؟

۲- برای اینکه آب ها آلوده نشوند چه باید کرد؟

۳-با چه روشی از هدر رفت آب جلوگیری می کنید؟

آذرمنش، زمان تحویل آثار به دبیرخانه این مسابقه را تا ۳۰/۸/۹۶ عنوان و تصریح کرد: علاقمندان به حضور در این مسابقه می توانند اصل نقاشی به همراه فرم شناسنامه تکمیل شده در بسته بندی تخت و بدون تاخوردگی  و یا قاب به همراه نشانی کامل پستی و شماره تماس  به دفتر روابط عمومی شرکت آب  وفاضلاب شهری مازندران واقع در ساری، بلوار خزر جنب کوچه میوه چین، کد پستی ۱۹۳۱۸-۴۸۱۶۸ ارسال نمایند.

مدیر روابط عمومی آبفاشهری مازندران اظهار داشت: ارسال نقاشی های گروهی، کپی برداری شده از آثار دیگران و یا راه یافته به سایر مسابقات ، غیرقابل قبول است و از مرحله داوری باز می ماند.

وی با بیان اینکه نقاشی های برگزیده برای مسابقات کشوری به شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور  ارسال می شود، گفت: به نفرات برتر جوایزی نیز اهداء می شود.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72619

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.