تاریخ ارسال : ۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۰:۲۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فرازی از وصیتنامه شهید میرهادی موسوی

 به گزارش شلمچه نیوز،  ایثار و شهادت در شمار عالی ترین مفاهیم الهی و حاصل متعالی ترین ارزشهایی است که می تواند جامعه انسانی را به تکامل و تعالی برساند و والاترین برکات را به آن ببخشد.

photo_2016-07-17_22-56-49

 

پیام و آرمان شهدا به دلیل عظمت مرتبه ای که شهدا بدان دست یافته اند عالی ترین پیامها و از جنس پیام انبیاء الهی است. شهدا، فرزندگان و برگزیدگان نسل خود بوده اند و اصلی ترین پیام آنها برای نسل امروز پیموندن طریق الله، طریق عزت، آزادی و سعادت و سربلندی دنیا و آخرت است.

 

پدر عزیزم میدانم بچه بزرگ کردن چقدر سخت است و شما چه زحمت هایی که برای ما متحمل نشدید اما چه کنم که جنگ رابر ما تحمیل کردند و به همین جهت احساس کردم عوض کمک به شما به رزمندگان کمک کنم تا در پیشگاه خدواند متعال انجام وضیفه کرده باشم . آری برای همین بود که شما را ترک کرده و به جبهه آمدم.

فرزندانتان را خوب تربیت کنید پسرانتان را همچون حسین (ع) و دخترانتان را همچون فاطمه سلام الله علیها. باشد که خدمتگذار جامعه اسلامی باشند.

شلمچه نیوزخاطر نشان می کند شهید روح عزت و آزادگی را در کالبد جان ملت می دمد و آنان که خود تسلیم دشمن اند و در پی تسلیم کشور به دشمن، از نورافشانی شهیدان و تزریق روحیه عزت و غیرت و حماسه و فرهنگ شهادت به این ملت و قشر نخبه آن بیمناک اند.

 

شهید نورافشانی می کند و این برای شب پرستان قابل تحمل نیست. شهید و ارتباط با شهدا نورانیت و معنویت به ارمغان می آورد و این فضا را برای گفتمان پوسیده و منحط سکولار تنگ می کند.

 

برپایه این گزارش وبه بهانه یادآوری دلاوری های شهدای والامقام انقلاب اسلامی ، ، ساروی نیوز خطاب به مدیران و مرفهان بی درد جامعه متذکر می شود اگر امروز در منطقه با اقتدار و عزت از جمهوری اسلامی ایران یاد می‌شود و ما می‌توانیم در چنین منطقه ناامنی با آرامش خاطر زندگی کنیم به خاطر صبر وهمت خانواده‌های معظم شهداست.

 

 مدیرانی که امروز بر مسند قدرت و شهرت تکیه زده اند باید میراث دار راه شهدا باشند و با الگوبرداری از سیره راه انقلابی آنها اینک در جبهه سازندگی به فکر خدمت به ملت و کشور باشند ؛ اینگونه نباشد که فرزندان غیور ایران زمین در جبهه های ۸ سال دفاع مقدس ، خون پاک خود را برای دفاع از میهن تقدیم انقلاب اسلامی کرده و امروز نیز فرزندان دلاور این مرز و بروم برای دفاع از حرم امامان معصوم (ع) و پاسداری از خاک وطن در کیلومترها انسوی مرزها در حال مبارزه با دشمنان اسلام هستند و در داخل کشور بسیاری از مدیران با حقوق های نامتعارف ، خون به دل ملت می کنند .

 

محل تولد: روستای سرخ کلای شهرستان ساری

تاریخ و محل شهادت : ۱۳۶۷/۰۲/۲۲ اروند کنار

  برای شادی روح تمام شهدای والامقام انقلاب اسلامی صلوات

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20796

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.