تاریخ ارسال : ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۰۰:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فرمانداری ورامین مدعی شد برگزاری یادواره شهدا به صلاح نیست!

فرماندار ورامین مدعی شده شورای تامین شهرستان ورامین سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره شهدای عملیات خیبر را به صلاح نمی داند!

به گزارش شلمچه نیوز،  دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان به دعوت ستاد یادواره شهدای خیبر و به منظور سخنرانی در این یادواره به ورامین سفر می کند.

این مراسم روز پنجشنبه ۲۰ اسفندماه همزمان با نماز مغرب و عشا در گلستان شهدای سید فتح اله ورامین برگزار خواهد شد.

فشار فرمانداری ورامین بر لغو غیرقانونی سخنرانی دکتر احمدی نژاد

از صبح امروز (سه شنبه) فرماندار ورامین و معاون سیاسی این فرمانداری با فشار بر  عوامل برگزار کننده  یادواره شهدای خیبر، سعی بر لغو سخنرانی دکتر احمدی نژاد در این برنامه را دارند.

فرماندار ورامین مدعی شده شورای تامین شهرستان ورامین سخنرانی دکتر محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سابق و عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در یادواره شهدای عملیات خیبر را به صلاح نمی داند!

این درحالیست که عوامل برگزارکننده این برنامه با اعلام تمکین در برابر قانون، خواستار صدور و ابلاغ کتبی لغو سخنرانی دکتر احمدی نژاد شده اند.  اما فرمانداری ورامین که هیچ مستمسک قانونی و حقوقی برای لغو این مراسم ندارد با همراهی و پشتیبانی استانداری تهران فشار بر اعضای ستاد یادواره شهدای خیبر را افزایش داده و حاضر به صدور ابلاغ کتبی نیز نیست.

همچنین جهت جلوگیری از انتشار خبر حضور دکتر احمدی نژاد در ورامین، تمام بنرهای اطلاع رسانی ستاد یادواره شهدا که از محل کمک های مردمی چاپ شده بوده را از سطح شهر جمع آوری کرده اند.

برنامه ورامین هیچ تغییری نخواهد کرد

یکی از دست اندرکاران برگزاری این مراسم در گفت و گو با میدان ۷۲ تاکید کرد:” به اطلاع مردم شریف ورامین می رسانیم علیرغم فشارهای متعدد، تا زمانی که درخواست لغو مراسم به صورت قانونی، رسمی و مکتوب از سوی فرمانداری به ستاد یادواره شهدای خیبر ابلاغ نگردد، برنامه روز پنجشنبه به قوت خود باقی است و هیچ تغییری در آن صورت نخواهد گرفت”

میدان۷۲

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12819

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.