تاریخ ارسال : ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۲۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

فرماندار بابل: روابط عمومی ها سربازان پرتلاشی هستند که در خط مقدم اداره خویش قرار دارند

محمدتقی عباسپور معاون استاندار وفرماندار ویژه  شهرستان بابل در دیداری که به مناسبت گرامیداشت ۲۷ اردیبهشت،روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی ،حجازیان،مسئول روابط عمومی شهرداری امیرکلا با ایشان داشتند از زحمات تلاشگران عرصه روابط عمومی قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز(زهرا مرادی) از بابل، معاون استاندار وفرماندارویژه شهرستان بابل دراین دیدار از کار زیبایی که آقای حجازیان،مسئول روابط عمومی شهرداری امیرکلا به نمایندگی از شهردار واعضای محترم شورای اسلامی شهر امیرکلا باتهیه گل وشیرینی به منظور قدردانی وتبریک روز روابط عمومی به مسئول روابط عمومی فرمانداری بابل کردند به نیکویی یاد کرد و آنرا تلنگری برای مدیران دستگاههای اداری واجرایی دانست که از زحمات این قشر تلاشگر در چنین فرصت هایی قدردانی بنمایند .

نماینده عالی دولت در شهرستان بابل در این دیدار اذعان داشت:درواقع عزیزان روابط عمومی از یک جهت انعکاس دهنده فعالیت دستگاهها به مردم هستند و ازسوی دیگر بایدآیینه ای باشند که نگاه مردم ،نظرات مردم ، مسائل ومشکلات آنان درخصوص دستگاه یا سازمان مربوطه را به مسئولین ذیربط منتقل نمایند.

وی افزود:ایجاد یک رابطه دو طرفه  بین مردم و مسئولین از مهمترین وظایف روابط عمومی دستگاههاست و کارشناسان و مسئولین روابط عمومی در واقع یک واسطه ای بدون محدودیت وبدون حجاب برای مردم و مسئولین ادارات هستند.

این مقام مسئول با تاکید بر حساسیت جایگاه روابط عمومی در ادارات و دستگاهها افزود: حساسیت نقش آنها تا به آن حد بالاست که تجربه نشان داده کارشناسان و مسئولین روابط عمومی میتوانند دستگاهها را به خوبی برای مردم و جامعه معرفی نموده و فعالیت مدیران را به خوبی در جامعه انعکاس دهند.

وی ادامه داد: روابط عمومی ها سربازان پرتلاشی هستند که در خط مقدم قرار دارند و در بسیاری از موارد با ایثار،خود را سپربلای مدیر دستگاه خویش قرار می دهند و مصیبتهای احتمالی را به جان می خرند و از حیثیت دستگاه و مدیردفاع میکنند،اما در واقع این عزیزان با توجه و به نسبت حساسیت کارشان و سنگینی کارشان کمتر دیده می شوند؛هرچند که نقش تعیین کننده ای درتق و فتق امور اداری دارند.

فرماندار ویژه شهرستان بابل در ادامه این دیدار گفت:این دیدار بهانه ای شد تا اینجانب ضمن اینکه از همه مسئولین روابط عمومی دستگاههای ادارای و اجرائی شهرستان تقدیر وتشکر داشته باشم؛از جناب آقای مهدی بادی کناری،مسئول روابط عمومی پرتلاش خودمان هم که به معنی واقعی سربازی است  که همیشه آمادگی خدمت دارد و در واقع همچون افسر ارشدیست که در حوزه های مختلف همیشه پای کار آماده بوده و هستند.

وی افزود: زمان اداری برای ایشان معنا و مفهومی ندارد و ما هر ساعت از صبح ،عصروشب و برای هر امر اداری و هرجاکه  به وجود ایشان نیاز باشد، آماده و همراه  ماست.

این مقام مسئول افزود:ایشان ضمن موفقیت در امور محوله روابط عمومی در بحث کمیته امحای تبلیغات غیر مجاز دو مرحله انتخابات ۷اسفند۹۴ و ۱۰ اردیبهشت۹۵نیز نقش بسیار مهمی را ایفا نمودند.

وی ضمن تقدیر از زحمات مسئول روابط عمومی فرمانداری بابل تمام  انگیزه ی ایشان برای کار را  عشق وتعهد سازمانی وی دانست .

عباسپور درپایان ضمن تبریک مجدد به تمامی تلاشگران عرصه روابط عمومی آرزوی توفیق روز افزون برای این قشر زحمتکش وپویا از درگاه ایزد منان نمود.

لازم به ذکر است آقای پور باقر،رئیس محترم جمعیت هلال احمر شهرستان بابل نیز در دیداری جداگانه  و با حضور در دفتر روابط عمومی فرمانداری بابل ،روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را به مسئول روابط عمومی فرمانداری بابل تبریک گفت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16978

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.